Strona 1 z 1

Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

: 25 mar 2019, 15:11
autor: Kamelia
Markowe Świece – to wyjątkowy sklep z świecami z całego świata. W jego ofercie znajdziesz świece tylko najwyższej jakości. Kupisz tam również akcesoria takie jak kominki zapachowe i woski do kominka.

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

: 12 maja 2019, 23:10
autor: Żona
A czy ktoś z Was kupował może kiedyś świece woodwick z drewnianym knotem? I jak? Czy są warte swojej ceny? Czy zapach jest intensywny, a czas palenia długi?

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

: 21 paź 2019, 13:24
autor: mayczak
Ja świetne świece dekoracyjne znalazłam dzięki stronie https://swiecedekoracyjne.wordpress.com/. Pięknie wyglądają, jeszcze lepiej pachną. I ogromnym plusem jest to, że na prawdę długo się palą. Super sprawa! Na bank zamówię niebawem kolejne zapachy. Jestem z nich mega zadowolona. Każdemu, kto mnie odwiedza je polecam. Czuć je jak tylko wchodzą do mieszkania.

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

: 13 lis 2019, 8:52
autor: mayczak
:D

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

: 12 maja 2021, 21:57
autor: Aśka33
W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru ciekawych propozycji w zakresie świetnych propozycji, jak Świece Zapachowe to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu SW-Decore poniewaz u nich udało nam się znaleźć nasze ulubione nuty zapachowe, jak na przykład Country Candle – Cherry Blossom to niesamowicie uroczy i zachwycający, ujmuje delikatnością i kwiatową świeżością wiosennej aury. Megaaa!