Strona 1 z 1

Badania podłoża gruntownego

: 26 mar 2019, 12:42
autor: Golonka
Firma Remma-Global zajmuje się wszelkimi usługami w zakresie geologii i geotechniki. Sprawdź sam ich szeroką ofertę, która obejmuje m. in. Wykrywanie przyczyn spękań budynków i doradztwo geotechniczne.

Re: Badania podłoża gruntownego

: 23 kwie 2019, 0:47
autor: elenar
Ciężko znaleźć jakieś informacje na ten temat. Spróbuj poprzez wyszukiwarkę, może się uda.

wróć ewo

Re: Badania podłoża gruntownego

: 29 kwie 2019, 13:35
autor: nivilka
Korzystałem z podobnych usług. Jak najbardziej opłaca się to.

Re: Badania podłoża gruntownego

: 26 lip 2019, 6:34
autor: paskan
Mi tego typu badania penetracyjne wykonywała firma http://www.ndt24.pl/pl/mt-badania-magnetyczno-proszkowe która od lat jest już na rynku i chwali sobie sporo klientów usługi, które oferują. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do klienta i przede wszystkim terminowość, która w mojej branży jest rzeczą nieocenioną więc jak dla mnie zdecydowanie na plus!

Re: Badania podłoża gruntownego

: 27 lis 2019, 12:59
autor: freddy
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą geodezyjną, na której można w pełni polegać to polecam wam skontaktować się z http://geo-graf.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta działa na terenie województwa lubuskiego.

Re: Badania podłoża gruntownego

: 04 mar 2020, 10:51
autor: menidera
Znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się badaniami geologicznymi i geotechnicznymi jest https://www.barg.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Polecam wam się z nimi skontaktować.

Re: Badania podłoża gruntownego

: 19 mar 2021, 13:34
autor: bagiński
W naszym przypadku badanie podłoża gruntowego było konieczne. Na szczęście szybko ogarnęliśmy firmę, która taką analizę, w dodatku dylatometrem DMT, przeprowadziła i była to firma Baars https://www.baars.pl/oferta/sondowanie-dylatometrem-dmt ze Strzałkowa. Wykonali oni kawał dobrej roboty, posiadają wysokiej jakości nowoczesny sprzęt, a do tego umieją go używać, bo to kompetentni fachowcy.