Strona 1 z 1

Wykończenie mieszkania w Szczecinie

: 28 kwie 2020, 18:48
autor: tolana
Hej, Jestem szczęśliwa posiadaczką nowego mieszkania w Szczecinie ( odebrane klucze jeszcze ciepłe ;p ). Teraz mam zagwozdkę jak to wszystko urządzić a to nie lada gratka bo prawie 70 metrów kwadratowych. W sumie sama do końca nie wiem jakbym to widziała, marzy mi się takie mieszkanie jak z katalogu :) Możecie się podzielić namiarem na jakieś sprawdzone firmy, które mi to mieszkanie wykończą ? Nie pogardzę też numerem tel do dobrego architekta/projektanta wnętrz :)

Re: Wykończenie mieszkania w Szczecinie

: 29 kwie 2020, 15:22
autor: vizzka
Znam odpowiedz na wszystkie Twoje pytania - firma NMSZCZECIN https://projekt.nmszczecin.pl/ :) Tu znajdziesz i projektanta wnętrz i ludzi, którzy dopilnują tego by projekt był zrealizowany od A do Z :) oni tworzą właśnie takie mieszkania jakie widać często na łamach czasopism wnętrzarskich. Skontaktuj się z nimi, oferta zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb klientów :)

angielskim

Re: Wykończenie mieszkania w Szczecinie

: 23 maja 2021, 17:16
autor: Kołek
W takim razie jeżeli chodzi o wybór firmy zajmującej się wykończeniem mieszkań na wysokim poziomie to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez MalHaus którzy u nas świadczyli usługę wykończenie pod klucz i muszę przyznać, że naprawdę wyszło to tak jak sobie zaplanowaliśmy. Przede wszystkim profesjonalizm, duże doświadczenie którym również się dzielą i maja wiele realizacji na koncie które jednak świadczą o tym jak skutecznie działają. Mieszanie dopieszczone od A do Z po wprowadzeniu żadnych problemów nie dostrzegamy ;)