Strona 1 z 1

Alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej

: 01 maja 2020, 0:15
autor: Danuta1976
Słuchajcie, szukam pomysłu na budowę domu w trochę bardziej przyjazny planecie sposób. Co myślicie o instalacji fotowoltaicznej jako źródle czystej energii? Macie takie rozwiązanie u siebie?

Re: Alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej

: 19 maja 2020, 11:55
autor: Dalmira95
Mam i bardzo polecam. Mi montowali wszystko fachowcy z kolektory.lodz.pl, zadzwoń do nich i wypytaj. Uważam, że to jest najlepsza w tej chwili alternatywa, jeżeli chce się żyć ekologicznie.

Re: Alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej

: 22 maja 2020, 19:23
autor: eureka
Fajna opcja! Mąz dostal namiar na firme Levada i oni nam wszystko ogarneli, grunt to trafic na dobrych fachowców, ktorzy doradza co i jak, obiektywnie podejda do tematu i nie beda wciskac nic na sile :)

Re: Alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej

: 25 cze 2020, 10:33
autor: Marek.M.87
Danuta1976 pisze: ↑01 maja 2020, 0:15 Słuchajcie, szukam pomysłu na budowę domu w trochę bardziej przyjazny planecie sposób. Co myślicie o instalacji fotowoltaicznej jako źródle czystej energii? Macie takie rozwiązanie u siebie?
Instalacja fotowoltaiczna to super pomysł, może nie jako alternatywa w przypadku domu jednorodzinnego, ale jako uzpełnienie, wspomaganie, itp. :D to już na pewno! Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej fotowoltaice, mi.n. jakie dobrać instalację fotowoltaiczną, jakie są koszty instalacji, jak i gdzie zamontować - zapraszam na blog: http://www.eko-domki.com/tag/fotowoltaika/

Re: Alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej

: 13 mar 2023, 13:27
autor: Piotr 125
uważam że alternatywa dla tradycyjnej instalacji elektrycznej ma sens polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek kompresorów gipsów betonów cementów węży zraszaczy rozgałęziaczy beczek artykułów tekstylnych odzieży roboczej i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl