Strona 1 z 1

Panele szklane w kuchni

: 09 cze 2020, 0:42
autor: Jaslawa_91
Cześć, słyszeliście może o firmie szklo-dekoracyjne.pl? Oferują na sprzedaż szklane panele do kuchni czy płytki do łazienki z wybraną grafiką. Oferta wydaje się bardzo ciekawa. Macie na ich temat jakieś opinie?

Re: Panele szklane w kuchni

: 24 cze 2020, 13:37
autor: Sambor
Zamawiałem z tej firmy szkło hartowane do kuchni. Jestem bardzo zadowolony. Przesyłka przyszła nienaruszona i w dodatku bardzo szybko. Panele są wykonane z dużą dokładnością i naprawdę fajnie się prezentują, także szczerze polecam ;)

Re: Panele szklane w kuchni

: 10 mar 2021, 14:57
autor: paulinabb
Planuję położyć prawdziwą, czerwoną cegłę na ścianę w kuchni nad blatem. Zastanawiam się, czy impregnacja wystarczy, by uchronić płytki ceglane przed wodą, tłuszczem oraz brudem? Często widzę, że obok cegły w kuchni pojawia się jeszcze specjalne szkło, które ma za zadanie odseparować cegłę od wspomnianych wyżej "zagrożeń". Macie cegłę w swoich kuchniach? Jak to z nią jest?

Re: Panele szklane w kuchni

: 28 maja 2021, 23:10
autor: iluśka
Widziałam takie panele szklane u mojej koleżanki. Super to wygląda i też chcę sobie do siebie takie zamówić. Nawet mi poleciła szklarz wrocław http://www.panszklarz.net.pl/ , na stronie jest cała oferta, kontakt i realizacje. Na takiej firmie to można w 100% polegać. Tym bardziej, że na rynku to od wielu lat już działa, więc doświadczenie ma bardzo duże.

r grand

Re: Panele szklane w kuchni

: 21 lip 2021, 21:45
autor: Rudekkććć
Ja ze swojej strony polecam do takich działań wynająć firmę, która ma takie maszyny jak manipulatory pneumatyczne . A jeżeli ktoś z was szuka firmy, która takie urządzenie sprzedaję to zapraszam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.id-lifting.pl/produkty/mani ... eumatyczne .

Re: Panele szklane w kuchni

: 25 lip 2021, 10:18
autor: ginamó
Takie panele na dobre zagościły i w naszych wnętrzach. W końcu wygląda to niezmiernie elegancko, w szczególności dedykuje sie te rozwiazanie pod nowoczesne wnetrza. Misja wykonana - dla nas takie panele zrealizowali https://www.alstal.net/oferta i wyglada to super.

Re: Panele szklane w kuchni

: 25 paź 2021, 16:23
autor: martapee
Jeżeli szukacie elementów szklanych do domu typu balustrady, drzwi szklane, panele, daszki szklane, sprawdźcie sobie ofertę https://prolinea.eu/oferta/daszki-szklane firma działa na rynku od wielu lat, potrafi profesjonalnie doradzić. Są bardzo elastyczni, podejmują się nawet trudnych zleceń.