Strona 1 z 1

Serwis samochodowy

: 19 cze 2020, 5:24
autor: MniejszaNiz
Szukacie dobrego serwisu samochodowego?
Polecam ofertę - https://plmserwis.pl/
To to profesjonalny i w pełni wyposażony serwis samochodowy.

Re: Serwis samochodowy

: 24 lip 2020, 23:11
autor: motofan
Mogę szczerze polecić również serwis Dyszkiewicz w Konstancinie Jeziornej: http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/. Ja i żona korzystamy z usług od dobrych paru lat. Możecie liczyć ze strony tej formy na kompleksowe naprawy mechaniczne, blacharskie i lakiernicze. Wykonywane są też od ręki przeglądy okresowe oraz eksploatacyjne. Do tego dodatkowe usługi, o których przeczytacie na stronce lub dowiecie się bezpośrednio odwiedzając warsztat.

Re: Serwis samochodowy

: 26 sie 2020, 22:13
autor: Pradda
Jeśli chodzi o naprawy naszego BMW to tylko i wyłącznie serwis ASO w Warszawie na Czerniakowskiej- Bawaria Motors BMW, sprawdzone miejsce

Re: Serwis samochodowy

: 14 wrz 2020, 8:58
autor: Żona
Jeśli kogoś z Was interesowałby dobry i sprawdzony serwis samochodowy z Tarnowa lub okolic, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://omt-serwis.pl/, która działa na rynku już od dłuższego czasu. Jak widzicie, można tam liczyć na profesjonalną naprawę pojazdu bez względu na to, która część w nim zaszwankowała.

Re: Serwis samochodowy

: 06 sty 2021, 14:49
autor: kermia
Z własnych doświadczeń mogę polecić serwis ferrari katowice, z którego usług korzystam od lat. Powiem tak, a raczej napiszę..usterki nie wracają, samochód jest naprawiany w czasie rzeczywistym i nie muszę czekać na naprawę latami. Panowie mechanicy są terminowi, mają ogromną wiedzę o swojej pracy. Cieszę się, że po dość długich poszukiwaniach na nich trafiłam.

Re: Serwis samochodowy

: 12 sty 2021, 18:10
autor: Paśikonik
Jeżeli interesujesz się motoryzacją i różnymi tematami z tym związanymi, to polecam zapoznać się ze stroną, na której znajdziesz dużo ciekawych artykułów, i bardzo fajnie wytłumaczonymi problemami związanych z motoryzacją. Jeśli nie wiesz jak rozwiązać problem parujących szyb w samochodzie, czy nie wiesz, co świeci na desce rozdzielczej i dlaczego, to tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi i dokładny opis kontrolek na desce rozdzielczej w samochodzie.

Re: Serwis samochodowy

: 20 sty 2021, 9:38
autor: Błażek
Ostatnio miałem problem, bo mi samochód zaczął wolniej ruszać, więcej spalać paliwa i rozmawiałem o tym z kumplem, który pracuje w warsztacie samochodowym i powiedział mi, że to może być kwestia zapchanego filtru DPF. myślałem że trzeba to wymienić, ale powiedział mi, że tego nie można usuwać i że zna fajną firmę, która zajmuje się czyszczeniem DPF. I rzeczywiście od czasu czyszczenia już mój samochód nabrał tempa i znowu mniej pali.

Re: Serwis samochodowy

: 21 lut 2021, 18:58
autor: franka
A do tego http://eurocar-zarow.pl/ serwisu możesz jechać z każdym autem i panowie dają radę, ja i moi znajomi jeździmy tylko tam mimo że niektórzy mają spory kawałek do przejechania. Wiadomo że najlepiej jeździć tam gdzie są dobrze fachowcy i masz do nich zaufanie

Re: Serwis samochodowy

: 24 kwie 2021, 10:37
autor: BigłCar1
Zależy do czego Ci potrzebny ten serwis samochodowy :)
Jeśli potrzebujesz wymienić lub zregenerować filtr DPF to polecam Ci https://dpf-fap.waw.pl/ miałem okazje u nich robić już kilka firmowych samochodów i ani razu się nie zawiodłem :D


____________________________________