Strona 1 z 1

roleta sklepik

: 29 cze 2020, 23:20
autor: zenka
Mamy w części domu sklep i chcemy wprawić kraty o takie https://www.systemo.eu/oferta/kraty-rolowane/. Będzie lepiej? Macie takie? Jak się sprawdzają?

Re: roleta sklepik

: 22 wrz 2020, 12:41
autor: loca
To, już zależy od Ciebie, twoich preferencji. Najlepiej dobierać tego typu rzeczy do swoich oczekiwań i całego wizerunku domu. Ja póki co znalazłam firmę https://www.roletypoznanskie.pl/rolety- ... chowe.html , która oferuje bardzo dobrze wykonane rolety na okna dachowe. Z tego co zauważyłam jedna rolet jest wyposażona w dwa komplety zaczepów belki dolnej i możliwy jest zakup do niej dodatkowych uchwytów.

Re: roleta sklepik

: 03 paź 2020, 8:44
autor: dreżka
Oj kochani :) urządzanie domu to sama radość i ogromne możliwości :) bardzo fajnym rozwiązaniem są rolety mini Nie wiem czy wiecie jak wyglądają ale polecam sobie zerknąć i poczytać bo są super, bardzo stylowe i wygodne w użytkowaniu

Re: roleta sklepik

: 22 sie 2021, 9:10
autor: Jećka
zenka pisze: ↑29 cze 2020, 23:20 roletypoznanskie.pl/rolety- ... chowe.html , która oferuje bardzo dobrze wykonane rolety na okna dachowe. Z tego co zauważyłam jedna rolet jest wyposażona w dwa komplety zaczepów belki dolnej i możliwy jest zakup do niej dodatkowych uchwytów.
dreżka pisze: ↑03 paź 2020, 8:44 Oj kochani :) urządzanie domu to sama radość i ogromne możliwości :) bardzo fajnym rozwiązaniem są rolety mini Nie wiem czy wiecie jak wyglądają ale polecam sobie zerknąć i poczytać bo są super, bardzo stylowe i wygodne w użytkowaniu
Ja uwielbiam rolety rzymskie https://krakow-rolety.com/oslony-wewnet ... ie-krakow/ :D

Obrazek

Re: roleta sklepik

: 19 paź 2021, 20:08
autor: Żółty
Tak naprawdę jest wiele sklepów z roletami i ja jestem przekonany, że przede wszystkim to my musimy wiedzieć które rolety będą dla nas najlepszym wyborem. Muszę przyznać, że mi się spodobało to co przeczytałem w artykule https://zestawienie.pl/jakie-rolety-oki ... go-salonu/ i faktycznie do nowoczesnego salonu wybór rolet jest bardzo ważną decyzją.