Strona 1 z 1

Drewniane meble ogrodowe

: 02 lip 2020, 3:50
autor: Dargoslawa82
Cześć. W jakich salonach meblowych w Krakowie można kupić drewniane meble do ogrodu? Ktoś z was może widział i podpowie, gdzie powinnam się rozejrzeć?

Re: Drewniane meble ogrodowe

: 02 lip 2020, 8:21
autor: sylwester
A nie lepiej byłoby skorzystać z usług zakładu stolarskiego? Będziesz mieć pewność, że meble zostaną wykonane solidnie i posłużą na wiele lat. Polecam modrzew.pl. U mnie w mieszkaniu wykonali drewniany parkiet, porządna robota ;)

Re: Drewniane meble ogrodowe

: 14 lip 2020, 22:48
autor: eemka020
Też na początku myślałam, że dobrym rozwiązaniem będzie wybranie mebli ogrodowych drewnianych, ale jakoś przekonały mnie zdecydowanie bardziej krzesła, które widziałam na stronie https://homegarden.com.pl/krzesla-ogrodowe-meble Na pewno ładnie będą pasować do mojego ogrodu.

Re: Drewniane meble ogrodowe

: 23 lut 2021, 16:14
autor: Iłocz
Bardzo dobrym miejscem właśnie na zamawianie tego rodzaju mebli jest http://kazet-meble.pl/. Sklep w sam raz dla osób, które po prostu chcą mieć meble komfortowe, pozwalające na spokojne użytkowanie. Do tego jest po prostu też bardzo ładny efekt w ogrodzie czy na tarasie

Re: Drewniane meble ogrodowe

: 24 lut 2021, 18:49
autor: Elżbietawarek
Fajne są po prostu z drewna sosnowego, pokryte impregnatem Vidaron i lakierem. Powłoki trwałe, podkreślające charakter drewna, usłojenie, drobne wżery, strukturę. Bardzo mi się podobają takie meble, tym bardziej właśnie, że bez żadnego problemu można je zrobić samemu

Re: Drewniane meble ogrodowe

: 08 cze 2021, 10:46
autor: poreć
Łapcie namiary, zdecydowanie polecam - https://www.hop-sport.pl/meble-ogrodowe/
Rattan to jakość, solidność, niezawodność i ogólnie rozwiązanie zdecydowanie na lata.
U nas to się sprawdza m.in. dlatego, że wolimy uniknąć dodatkowych obowiązków, a jednak drewniane meble są ich źródłem.
A rattan fajnie wygląd i tak naprawdę niczego nie trzeba z nim robić.