Strona 1 z 1

Pośrednictwo nieruchomości

: 04 lip 2020, 23:49
autor: Bozydar_79
Znacie biuro doexpert.pl? Jeśli szukacie domu, mieszkania lub lokalu na sprzedaż, to polecam skorzystać z ich pomocy. Są ekspertami w branży nieruchomości. Moja współpraca z nimi układała się bez zarzutu. Zajęli się wszystkimi sprawami formalnymi, a przede wszystkim znaleźli dla mnie atrakcyjną ofertę. Mają siedziby między innymi w Dzierżoniowie i Wrocławiu. Porządna i rzetelna firma.

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 09 lip 2020, 11:11
autor: mrdaisy
Jeśli z rodziną szukasz pięknego nowego mieszkania w okolicach Warszawy, to jest dla ciebie stworzona ta oferta: https://slawbud.pl . Jest to firma która działa już wiele lat na rynku mieszkań i ma doświadczenie w tym temacie. Mieszkania są w bardzo dobrych miejscach, nowocześnie zaprojektowane ...

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 12 lip 2020, 14:44
autor: zośka
Mieszkanie w bloku też ma swoje plusy. Aż do czasu jak się na studia wyprowadziłam to mieszkałam w domku jednorodzinnym. Wiadomo, o wszystko samemu trzeba się martwić i zrobić co trzeba. A teraz jak mieszkam w bloku w Warszawie, to dużo spraw należy do zarządcy. Akurat u mnie jest per modum, zarządca z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego każdy zadowolony, nikt nie narzeka, mi też się fajnie mieszka.

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 18 lip 2020, 13:15
autor: renfri
Sprawdzona agencja nieruchomości to Optima https://www.mfoptima.pl/ Świadczą również pośrednictwo finansowe, pomagają uzyskiwać kredyty hipoteczne i świadczą doradztwo kredytowe. Nam pomogli znaleźć idealne mieszkanie, w 100 % jesteśmy z niego zadowoleni jak i z usług agencji.

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 22 lip 2020, 20:02
autor: Kitty
A tam biuro, ja skorzystałam ze strony korter.com.pl i wyszukałam co się buduje w Łodzi i znalazłam to co dla mnie najciekawsze: https://korter.com.pl/maestria-park-lodz . Jak sama szukałam to nie mogłam znaleźć mieszkań za mkw poniżej 5 tysia a tu proszę - są takie osiedla. Na tej stronce można też poczytać wiele informacji na temat konkretnej budowy bez szukania po innych stronach internetowych.

wera zestaw wkrętaków

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 27 lip 2020, 2:19
autor: mayczak
Czasami dzięki pośrednictwu można znaleźć naprawdę fajne mieszkania. Trzeba zwrócić uwagę na to jakiego mieszkania dotyczy ogłoszenie. Wiele osób kusi mieszkanie bezczynszowe - uważają że jest to oszczędne rozwiązanie. Na stronie: https://www.eurostyl.com.pl/blog/mieszk ... kterystyka jest to wyjaśnione, więc po zapoznaniu się z tymi informacjami na pewno będziesz wiedzieć z czym wiąże się taki wybór.

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 02 wrz 2020, 11:17
autor: alniria
Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu zarządców nieruchomości to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.zarzadca-pboczar.eu/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina z usług, której sam korzystam.

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 08 paź 2020, 18:54
autor: franka
Mi pośrednik nieruchomości już nie potrzebny ale zarządca na osiedlu centro ursus na którym kupiłam mieszkanie pewnie z czasem będzie potrzebny, ale to się okaże w przyszłości jak już tam zamieszkam

Re: Pośrednictwo nieruchomości

: 12 paź 2020, 23:08
autor: olguś
Ostatnio czytałam opinie na temat pośrednictwa nieruchomości . Najlepiej skorzystać z tych którzy są na rynku od wielu lat ponieważ mają już spore doświadczenie. Ja polecam na przykład te biuro tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Działa one na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju.