Strona 1 z 1

Jaki napęd do bramy wybrać?

: 04 kwie 2019, 11:34
autor: toli5
Witam , chciałbym prosić Was o poradę . Poszukuje informacji na temat napędów do bram wjazdowych. Nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Najwięcej piszą i polecaja firmę Nice https://www.nice.pl/ ofertę mają bardzo ciekawą , ponoć mają napędy najwyższej jakości. Co mi radzicie ?

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

: 24 cze 2019, 14:35
autor: Żona
Z tego, co się orientuję, to wysokiej jakości napędy do bram oferuje również firma Alutech z Warszawy. Do wyboru są u nich różne rodzaje takich napędów, ale każdy z nich cechuje się niezawodnością i wieloletnią sprawnością. Firma ta działa na rynku już od wielu lat i ma na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów, dlatego też uważam, że warto jej zaufać :) Polecam ;)

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

: 30 cze 2019, 18:42
autor: piasia
Nice to znana firma i myślę, że jak weźmiesz od nich to będziesz zadowolony. Mnie bramę robiła razem z napędem ta firma z Kołobrzegu http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/oferta/automatyka i właśnie jeśli chodzi o napęd to doradzili mi tej firmy. Zajmują się ich dystrybucją, mają też inne także raczej obiektywnie doradzają. I plus, że dobierają od razu siłę tego napędu do bramy jaką montują, moja chodzi elegancko. I o to mi chodziło, ja z góry mówiłam, że mogę zapłacić więcej ale szczególnie zimą nie chce niespodzianek z zacinaniem i tym podobne. Jak na razie nic takiego nie miało miejsca.

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

: 15 lis 2019, 14:46
autor: dipol
Jeżeli szukacie napęd cichy, dobrze wykonany, solidny i mocny to mogę polecić napęd do bramy skrzydłowej Maxgate - https://jbpartner.pl/napedy-do-bram/809 ... akosc.html
Solidna konstrukcja która będzie działać przez długie lata, a w razie problemów lub pytań sprzedawcy ze sklepu odpowiadają chętnie i sprawnie - sklep Jb partner

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

: 04 gru 2019, 11:00
autor: freddy
Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą bram garażowych oraz wjazdowych i automatyki do nich jest http://www.mistalbramy.pl/ Jeżeli zależy wam na porządnym napędzie do bramy to polecam wam się z nimi skontaktować.