Strona 1 z 1

elektryk

: 23 lip 2020, 15:48
autor: renfri
szukam dobrego elektryka z Łodzi

Re: elektryk

: 30 lip 2020, 18:05
autor: irenee
A ja znalazłam ostatnio firmę http://dolata-electric.pl/pomiary-i-bad ... ektryczne/ , która jest naprawę profesjonalna i ma spore doświadczenie. Właśnie chce, aby przeprowadzili badania mojej instalacji elektrycznej. Chce sprawdzić czy została dobrze wykonana.

Re: elektryk

: 26 sie 2020, 21:11
autor: zenka
Mieliśmy spore przejścia z elektrykami i dobry elektryk z krakowa tylko tu https://www.elektrykwkrakowie.com.pl/. Zero problemów, wszystko z nami omówił, trzymał się terminów. Super współpraca.

Re: elektryk

: 24 wrz 2020, 11:01
autor: Ulka_22
Mi też jest potrzebny na już elektryk. Wrocław popowice najlepiej. Potrzebuję zamontować rozdzielnicę i tak szukam po internecie i znalazłam polecany przez kilka osób https://elektryk24wroclaw.pl/montaz-tab ... wroclawiu/ . Czy ktoś z Was korzystał i może coś powiedzieć więcej?

Re: elektryk

: 13 paź 2020, 9:04
autor: kętar
Jeżeli mieszkacie na terenie Szczecina lub okolic i rozglądacie się za porządnym gabinetem elektrycznym to polecam wam zapoznać się z ofertą http://mistrzkulinski.pl/ Tam pracują doświadczeni fachowcy, którzy zajmują się naprawami elektrycznymi. Warto się do nich zgłosić.

Re: elektryk

: 13 lis 2020, 11:55
autor: jaśka
słuchajcie a czy elektryk ma ze sobą swój własny zestaw dla elektryka czy ja mam przygotować jakieś narzędzia może? U mnie w domu nie ma nwet śrubokręta także pytanie dość zasadne i ważne :D

Re: elektryk

: 20 sty 2021, 13:56
autor: tórmin
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Sosnowca, które rozglądają się za porządną firmą świadczącą usługi elektryczne mogę polecić skontaktowanie się z http://www.elektryk-sosnowiec.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że są fachowcami, na których można w pełni polegać.

Re: elektryk

: 24 kwie 2021, 13:06
autor: Żona
A czy ktoś z Was byłby może zainteresowany profesjonalnym kursem elektrycznym, po którym można zdobyć uprawnienia SEP G1? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://kurs-elektryka.pl/. Możecie się tam zapisać na taki właśnie kurs w systemie on-line, co może być dla Was bardzo wygodne ;)

Re: elektryk

: 24 kwie 2021, 16:07
autor: Tymeć
Gniezno i Piła? Jak szukacie dobrej firmy, która kompleksowo, według dostarczonego projektu robi instalacje elektryczne, polecam kontakt z firmą https://dgp-instalacje.pl/. Znają się na pracy, wiedzą, jakie rozwiązania zastosować, co będzie w danym momencie najlepsze dla klienta. Plusem jest również to, że przygotują odpowiednią wycenę, której się po prostu trzymają

Re: elektryk

: 24 kwie 2021, 23:03
autor: łodyga909
W przypadku wyboru osprzętu elektrycznego, wielu elektryków poleca markę Ospel https://www.ospel.pl/ , to sprawdzona jakość i ponadczasowe wzornictwo. Klienci wybierają tego producenta również za funkcjonalność, możemy bardzo dokładnie dopasować ilości oraz rodzaje modułów do potrzeb konkretnego mieszkania, domu czy nawet pokoju.

wady marihuany

Re: elektryk

: 27 kwie 2021, 23:47
autor: malkolm
Usługi elektryczne w Gdańsku, Gdyni i Sopocie świadczy firma LINK MARCIN JURAK https://elektryk-trojmiasto.com.pl/inst ... ryczne.htm Ja własnie z usług tego elektryka korzystałem i jestem w 100 % zadowolony, super się spisał, solidnie i terminowo wszystko wykonał a do tego ceny są u niego konkurencyjne. To po prostu dobry fachowiec.

Re: elektryk

: 29 kwie 2021, 9:56
autor: buśko
Sprawdzonego elektryka, który doskonale zna się na podsystemach i całej tej instalacji, znajdziecie w firmie Salwis https://salwis.pl/oferta/ . To jeden z pionierów, jeśli chodzi o nawiązanie współpracy w kwestii projektowania instalacji elektrycznej, czy automatyki przemysłowej. W swojej ofercie firma przede wszystkim stara się zawrzeć kompleksowe usługi.

Re: elektryk

: 04 maja 2021, 20:47
autor: pitaja
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/mierniki-parame ... ktrycznych

Re: elektryk

: 19 maja 2021, 11:14
autor: pAWEŁł1223
Ostatnio współpracowałem z firma https://rakfirma.com/uslugi, która oferuję roboty elektryczne wolsztyn. Firma oferuje profesjonalne usługi elektroenergetycznych na terenie całego kraju. Usługi wykonywane są podnośnikami koszowymi wiec działają w pełni profesjonalnie.

Re: elektryk

: 04 cze 2021, 10:21
autor: ginamó
Gdy pojawiła się przed nami konieczna opcja skorzystania z usług elektrycznych to postawiliśmy na http://gami.wroc.pl/serwis-ppoz/uslugi-elektryczne/ . W swojej dziedzinie okazali się absolutnymi specjalistami, muszę przyznać. Przy okazji wykonali dla nas przeglądy przeciwpożarowych wyłączników prądu, ale również zrealizowali przegląd oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

Re: elektryk

: 23 wrz 2021, 15:58
autor: vovin
U nas w nowym domu w Częstochowie za montaż instalacji elektrycznej odpowiadała firma Krystiana Zająca. Można liczyć na wysoką jakość usług, ekipa pana Krystiana to mega fachowcy, montaż poszedł szybko i profesjonalnie, w 100 % jestem zadowolony z tych usług. Tym bardziej, że nie przepłaciłem.

Re: elektryk

: 24 wrz 2021, 23:43
autor: Głuden
Właśnie, jak budujemy dom, wykonujemy kompleksowo instalację elektryczną, warto pomyśleć po prostu o tym, aby wybierać do współpracy takie hurtownie, które dostarczą po prostu sprawdzone produkty. Jeżeli chodzi o hurtownie elektryczne, osobiście tu mogę polecić współpracę z http://www.far.pl/, mają po prostu wszystko, co jest niezbędne do wykonania kompleksowej elektryki

Re: elektryk

: 01 lis 2021, 19:34
autor: osika
Trzeba koniecznie poszukać najwyższej klasy fachowca, by wykonał poprawnie działającą instalację. A jeśli chodzi o materiały typu wiązki elektryczne to tu https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ można je dostać. Producent warty polecenia, ma wieloletnie doświadczenie