Strona 1 z 1

Fakturowanie w firmie

: 09 kwie 2019, 11:41
autor: Riona
Hej wszystkim. Zbliża się wielki dzień, czyli w końcu otworzę moją własną działalność. W planach jest handel, nie tylko z polskim odbiorcą. I tu pojawia się pierwszy problem. Chodzi o faktury dla zagranicznych kontrahentów. Znalazłam coś takiego https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Jak sądzicie – sprawdzi się przy fakturowaniu w niedużej firmie?

Re: Fakturowanie w firmie

: 09 kwie 2019, 13:55
autor: milena
Oprogramowani do fakturowania od wFirma umożliwia wystawianie faktur w 6 wersjach językowych. To szczególnie przydatne, kiedy współpracujemy z zagranicznymi klientami. A dziś taka współpraca to w zasadzie norma więc warto mieć pod ręką narzędzie jak to. Jeśli masz plan na zagranicznych kontrahentów, to wFirma się sprawdzi.

Re: Fakturowanie w firmie

: 09 kwie 2019, 17:35
autor: Rozalka
Witam w klubie :) Dla mnie te faktury w języku obcym też były ważne. U mnie bez programu od wFirma to jak bez ręki. Ja brałam z polecenia znajomych i mnie przekonało to, że nie ma żadnego limitu użytkowników czy wystawianych dokumentów. A tak niestety często się zdarza.

Re: Fakturowanie w firmie

: 10 kwie 2019, 10:38
autor: Moris
Polecam Ci ten program. Nie będziesz zawiedziona. Jestem pewna, że tak jak w moim przypadku, szybko docenisz jego zalety. Wystawianie faktur z wFirma jest banalnie proste. Robisz to z dowolnego miejsca, o każdej porze. Masz gotowe szablony faktur. A wszystko działa bardzo intuicyjnie.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/co-sklada-sie-na-wizerunek-firmy-w-internecie-i-poza-nim/

Re: Fakturowanie w firmie

: 15 kwie 2019, 10:36
autor: Eulalia
Sporo funkcjonalności zostało opisanych. Od siebie mogę tylko dodać, że za pomocą wFirma wystawisz wszystkie rodzaje faktur. Możesz korzystać z szablonów, co ułatwia pracę. Są opcje mniej standardowe jak personalizacja faktur czy wystawiania faktur cyklicznych. Wszystkie te funkcje dostępne są o każdej porze i z każdego miejsca więc możesz sobie wygodnie zorganizować pracę.

Re: Fakturowanie w firmie

: 15 kwie 2019, 18:07
autor: bob domownik
Jeśli kogoś interesują kadry i płace, odsyłam tutaj: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place
O wFirma.pl można mówić i pisać dużo, ja jednak uważam, że najlepiej przekonać się samemu, ile funkcji posiada to proste i wygodne narzędzie księgowo-kadrowe. Przez trzydzieści dni z programu można korzystać zupełnie za darmo - taki czas na testowanie :)

Re: Fakturowanie w firmie

: 17 kwie 2019, 21:25
autor: kenia
Odpowiednie oprogramowanie komputerowe jest niezbędnym elementem w rozwiązaniach systemowych firmy i bez odpowiedniego narzędzia ciężko wyobrazić sobie zarządzanie księgowością. Też prowadzą małą działalność i potrzebowałam programu dostosowanego do branży w której działam. Polecono mi rozwiązania od https://www.pckf.pl i stamtąd też wybrałam wszechstronne i proste w obsłudze oprogramowanie do wystawiania faktur.

Re: Fakturowanie w firmie

: 27 cze 2019, 23:18
autor: petrova
U mnie wszystkimi papierami zajmuje się tax care, korzystam z ich pomocy już od paru miesięcy. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, moimi sprawami zajmuje się ciągla jedna i ta sama osoba, faktury są przechowywane w chmurze, co mi pozwala być na bieżąco bardziej ze wszystkim.

Re: Fakturowanie w firmie

: 05 lip 2019, 18:32
autor: janlipa
petrova pisze: ↑27 cze 2019, 23:18 U mnie wszystkimi papierami zajmuje się tax care, korzystam z ich pomocy już od paru miesięcy. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, moimi sprawami zajmuje się ciągla jedna i ta sama osoba, faktury są przechowywane w chmurze, co mi pozwala być na bieżąco bardziej ze wszystkim.
To jest jakieś biuro rachunkowe?
Ja polecam zdecydowanie Everte z Lublina
Obrazek
kontakt@biuroeverte.pl

bramy przesuwne białystok

Re: Fakturowanie w firmie

: 10 lip 2019, 12:57
autor: mrdaisy
Jeśli chodzi o własną firmę, to co powiecie na to, aby podziękować swoim pracownikom za ich pracę? Sądzę, że dyplomy uznania sprawdziłby się idealnie w tej kwestii. Tutaj : https://www.grawernia.pl/k8,dyplomy-pod ... ikaty.html widziałam, ze można wybrać szklane lub drewniane podłoże. Co na ten temat sądzicie?

Re: Fakturowanie w firmie

: 10 lip 2019, 13:22
autor: mrdaisy
A będąc w temacie biznesu, co powiecie na to, aby poruszyć temat przejęcia firm ? Koleżanka podpowiedziała mi, że ta firma : https://www.glc.pl/uslugi/audyt/due-diligence/ zajmuje się pomocą w tym zakresie i właśnie zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usługi. A wy co o tym sądzicie?

Re: Fakturowanie w firmie

: 23 lip 2019, 12:03
autor: paskan
A przy okazji prowadzenia firmy oraz uzyskiwania certyfikatów sprawdzam na stronie https://europeanquality.eu/laureaci-2/jakosc-roku-2017/ listę firm, która otrzymała europejskie certyfikaty jakości w roku 2017 i jest ich całkiem sporo moje pytanie natomiast brzmi co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić żeby taki certyfikat uzyskać? Mamy u nas na forum przedsiębiorców, którzy wiedzą coś w tym temacie?

Re: Fakturowanie w firmie

: 27 lip 2019, 8:57
autor: Żona
Skoro już o fakturowaniu mowa, to chciałam Was zapytać, czy ktoś z was korzysta może w firmie z elektronicznego obiegu dokumentów? Czytałam ostatnio o czymś takim na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i stwierdziłam, że mogłoby to być naprawdę niezłe rozwiazanie dla firmy. A Wy jak sądzicie?

Re: Fakturowanie w firmie

: 01 sie 2019, 9:25
autor: ArkadiuSz
W takim razie koniecznie zwróć uwagę na https://www.vebo.pl/ który świetnie się sprawdza i daje bardzo duże możliwości jeśli chodzi zarówno o wydajność, dokładność i szeroki zakres działania jak to jest na przykład w przypadku ELISOFT Firma 2019 i zdecydowanie polecam w wolnej chwili sprawdzić jakie ma funkcjonalności oraz jakie programy jeszcze mają w ofercie. Myślę, że akurat co do nich się nie zawiedziesz i nie będziesz miał podstaw do narzekania np. przy stabilności pracy.

Re: Fakturowanie w firmie

: 24 paź 2019, 23:53
autor: eemka020
Wiele razy sprawdzała już stronę https://wfirma.pl/kadry-i-place i uważam, że trzeba spróbować, aby się przekonać. Pozytywnie opinie oczywiście mogą pomóc w podjęciu decyzji, ale ja jestem zdania, że po prostu trzeba samemu wszystkiego spróbować. Szczególnie, jeśli jest możliwość darmowej wersji próbnej. Dodatkowo też trzeba wspomnieć o tym, że jest to jeden z programów, który łączy kadry i płace z prowadzeniem księgowości online. Można też dzięki niemu rozliczać ubezpieczenia pracowników.

protokół przekazania maszyny do eksploatacji

Re: Fakturowanie w firmie

: 09 sty 2020, 11:39
autor: pukla123
eemka020 pisze: ↑24 paź 2019, 23:53 Wiele razy sprawdzała już stronę https://wfirma.pl/kadry-i-place i uważam, że trzeba spróbować, aby się przekonać. Pozytywnie opinie oczywiście mogą pomóc w podjęciu decyzji, ale ja jestem zdania, że po prostu trzeba samemu wszystkiego spróbować. Szczególnie, jeśli jest możliwość darmowej wersji próbnej. Dodatkowo też trzeba wspomnieć o tym, że jest to jeden z programów, który łączy kadry i płace z prowadzeniem księgowości online. Można też dzięki niemu rozliczać ubezpieczenia pracowników.
ja polecam system sap ppk i usługi firmy EY bo to światowy lider jeśli chodzi o audyt, doradztwo podatkowe, biznesowe i transakcyjne. Myślę ze namiar na nich na pewno ci się przyda

Re: Fakturowanie w firmie

: 18 sty 2021, 21:21
autor: Giula
Trzeba jak najbardziej zautomatyzować ten proces. Wiadomo, że takie proste zadania, które wykonuje się codziennie wiele razy, trzeba wykonywać jak najbardziej sprawnie. Może i w waszej firmie przyda się serwer poczty od http://serwerpoczty.pl Świetnie sprawdzi się ten w większych firmach, w takich gdzie konieczna jest sprawna komunikacja wewnętrzna.

bezpłatna nauka języka angielskiego

Re: Fakturowanie w firmie

: 03 mar 2021, 16:46
autor: franka
Eulalia pisze: ↑15 kwie 2019, 10:36 Są opcje mniej standardowe jak personalizacja faktur czy wystawiania faktur cyklicznych. Wszystkie te funkcje dostępne są o każdej porze i z każdego miejsca więc możesz sobie wygodnie zorganizować pracę.
Rzeczywiście, to wszystko jest też w moim systemie do faktur BizIN a to bardzo przydatny i przejrzysty darmowy program do faktur online

Re: Fakturowanie w firmie

: 22 cze 2021, 20:19
autor: Grażyna
Faktycznie fakturowanie jest niezwykle ważną sprawą i ja jestem przekonany, że nawet z czasem fajnie jest się otworzyć na inne rynki zagraniczne ze sprzedażą. Muszę przyznać, że jak przeczytałam artykuł https://taxology.co/pl/co-to-jest-intrastat/ to teraz dokładnie wiem już czym jest Intrastat i co to oznacza.

Re: Fakturowanie w firmie

: 01 lip 2021, 16:38
autor: Mądrala
Oczywiście samo fakturowanie w naszych firmach jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również się na tych kwestiach skupiam. Myślę, że również fajnie jest zerknąć na stronę https://www.connecto.pl/faktura-kosztowa/ gdzie ciekawie poruszono tematykę faktur kosztowych.

Re: Fakturowanie w firmie

: 06 lip 2021, 10:52
autor: tośka
Ja na przykład swoje faktury wystawiam w darmowej aplikacji jaką jest https://morganizerfinansow.pl/ , dodatkowo mam wgląd do każdej faktury, którą wystawiłam. Nie muszę niczego szukać, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu i co ważne mam również tutaj wgląd do swoich finansów

Re: Fakturowanie w firmie

: 28 lut 2022, 14:43
autor: Mels
Do fakturowanie polecić mogę Faktura Small Business od Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ można go przetestować za darmo przed zakupem. To prosty program dla firm. Pozwala wystawić faktury, generować JPK, tworzyć kartoteki towarów i klientów. Przyda się do wystawiania faktur sprzedażowych w firmie.

Do fakturowanie polecić mogę Faktura Small Business od Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ można go przetestować za darmo przed zakupem. To prosty program dla firm. Pozwala wystawić faktury, generować JPK, tworzyć kartoteki towarów i klientów. Przyda się do wystawiania faktur sprzedażowych w firmie.