Strona 1 z 1

Projekt łazienki

: 07 lip 2020, 15:09
autor: Adriana84
Miałem duży problem z urządzeniem nietypowej łazienki. Na szczęście trafiłem na Intus Group i już od momentu przeniesienia naszego zamysłu na wizualizację wiedziałem, że będziemy zadowoleni. Jeśli macie podobny problem to polecam skorzystać z ich usług.

Re: Projekt łazienki

: 24 sie 2021, 11:32
autor: Łęnko
Dobrej jakości i przede wszystkim różnorodna ceramika łazienkowa jest w salonie https://ceramika-lazienkowa.com.pl/. Podoba mi się z nimi współpraca, głównie z uwagi na bardzo dobrą jakość, normalne ceny, dobrą dostępność, do tego też szybki transport na budowę

Re: Projekt łazienki

: 24 lis 2021, 8:44
autor: órek
IMEXtop32 https://imextop32.com.pl/# zatroszczyli się dla nas o najważniejszy element łazienki, czyli ceramikę. Wszystko to zapewnili w kapitalnej jakości i za jeszcze lepszą cenę. Wyposażenie łazienek przy odpowiednim doborze może pozytywnie wpłynąc na cały odbior wnetrza, dlatego warto skupic sie na tej ofercie. Dla mnie to byl faktycznie atrakcyjny wybor. Sprawdzcie, co tam maja w ofercie bo odgrywa to istotna role przy ozdabianiu takiego wnetrza.

Re: Projekt łazienki

: 26 lis 2021, 20:37
autor: Halinkaya
Osobiście, uwielbiam styl, w jakim wnętrza projektuje pani Agnieszka z ElSi Studio. Długo obserwowałam jej prace, aż w końcu, przy ostatnim remoncie, zdecydowałam się na projekt od niej i jestem naprawdę zachwycona! Jej projekty są jasne, nowoczesne, minimalistyczne, czyste - po prostu mają w sobie to "coś". Polecam przejrzeć sobie jej prace: http://elsistudio.pl/nasze-projekty i się z nią skontaktować, bo gwarantuję, że projekt łazienki, jaki Wam zaprezentuje, na pewno sprosta Waszym wymaganiom. :)