Strona 1 z 1

Aranżacja sufitu w kuchni

: 02 sie 2020, 15:04
autor: Sędomir_94
Czy znacie może firmę nowoczesnyefekt.pl? Zastanawiam się, czy nie zlecić im wykonania sufitu wyspowego w mojej kuchni. Jeśli macie na ich temat jakieś opinie, to chętnie się dowiem, co sądzicie ;)

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 19 sie 2020, 23:09
autor: faustyn80
Ja znalazłem sporo pozytywnych opinii na temat nowoczesnyefekt.pl w sieci, zanim jeszcze zdecydowałem się skorzystać z ich usług. Nie zawiodłem się, a teraz mogę polecić ich innym. Spokojnie zdaj się na tych specjalistów. Wiedzą, co robią ;)

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 24 sie 2020, 22:38
autor: Maggie6
Ostatnio przy przeglądaniu nowych trendów urzekły mnie drewniane sufity. Można mieć kuchnię nowoczesną, minimalistyczną i przytulną zarazem :)

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 18 wrz 2020, 18:00
autor: emard.zora
Na pewno trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie, w kuchni dobrze sprawdzą się taśmy ledowe, które zapewnią jasne i wyraźne światło.

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 10 mar 2021, 15:13
autor: paulinabb
Sufit w kuchni można zaaranżować na wiele różnych sposobów - w zależności od tego, na jaki styl wnętrzarski postawimy. Niemniej najpopularniejsze rozwiązania to sufit podwieszany, sufit betonowy, drewniane belki podsufitowe. Każde rozwiązanie daje zupełnie inny efekt, pasujący do całkiem różnych styli. Warto więc wcześniej rozejrzeć się w temacie :)

https://melonstats.com/a-thorough-knowledge-of-everything-about-e-commerce-know-it-better/

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 27 lip 2021, 23:30
autor: alizacy
Dokładnie, oświetlenie w kuchni jest ważne. I zależy jak mamy ułożone szafki, ale można pomyśleć o zastosowaniu gzymsów podwieszanych z oświetleniem od https://manufakturarzeczy.pl/ . Rozwiązanie to jest bardzo popularne w salonach, ale w kuchni też zdarzyło mi się takie widzieć

Re: Aranżacja sufitu w kuchni

: 21 wrz 2021, 18:49
autor: milena
Może spodoba się Wam pomysł na podwieszany sufit. Teraz można kupić gotowe konstrukcje, które ułatwiają i skrócą prace. W ten sposób możecie zyskać nie tylko modne wnętrze, ale też funkcjonalne, bo można dopasować odpowiednio oświetlenie. Jeśli interesuje Was to, to ten sklep oferuje konstrukcje gipsowo-kartonowe https://sklep.flexgips.com/ . Można też zamówić niestandardową konstrukcję.