Nowa pralka

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
kajma
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2020, 15:41

Nowa pralka

Post autor: kajma »

Stoję przed decyzją nt. kupna nowej pralki. Przeglądam różne, czytam opinie i póki co skłaniam się w kierunku marki Electrolux, pralki z serii PerfectCare. Ktoś z Was może ma taką i podzieli się opinią?
Awatar użytkownika
rosellagleichner
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 10:36
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Nowa pralka

Post autor: rosellagleichner »

Jaki producent pralki jest mało awaryjny?
Awatar użytkownika
Erica
Posty: 81
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:55

Re: Nowa pralka

Post autor: Erica »

Ja mam u siebie pralkę Electrolux Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Funkcja pary jest bardzo przydatna bo ubrania nie są takie pogniecione po wyjęciu ich z pralki.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2020, 22:36

Re: Nowa pralka

Post autor: Pinki »

Jeśli chodzi o awaryjność, w domu rodzinnym mieliśmy Electroluxa i od lat działa bez zarzutu. Dlatego do swojego mieszkania też kupiłam pralkę tej marki, właśnie z serii PerfectCare, więc nie zastanawiaj się, naprawdę warto.
Lexiań

Re: Nowa pralka

Post autor: Lexiań »

A używa któraś z Was suszarki z tej samej serii Electroluxa, czyli PerfectCare? Od dawna planuję kupić suszarkę i nie mogę się zdecydować na konkretny model. Dajcie znać :)
Baśka232

Re: Nowa pralka

Post autor: Baśka232 »

Ja mam pralkę Electrolux EW6T406 i jestem zadowolona jak za pralkę w takiej cenie. Wydaje mi się, że pralki od firmy Electrolux są dobrej jakości, wcześniej miałam inny model tego producenta i pralka bardzo rzadko się psuła.
Łusia

Re: Nowa pralka

Post autor: Łusia »

Lexiań pisze: ↑31 paź 2020, 20:57 A używa któraś z Was suszarki z tej samej serii Electroluxa, czyli PerfectCare? Od dawna planuję kupić suszarkę i nie mogę się zdecydować na konkretny model. Dajcie znać :)
Tak, ja mam cały zestaw, jeśli można tak powiedzieć. Mam zarówno pralkę, jak i suszarkę z serii PerfectCare, bardzo jestem zadowolona. Tym bardziej, że dzięki specjalnemu łącznikowi udało się postawić jeden sprzęt na drugim.
Awatar użytkownika
Olgira
Posty: 58
Rejestracja: 16 lip 2019, 8:36

Re: Nowa pralka

Post autor: Olgira »

Na nowy dom będę kupować i nową pralkę i na pewno dużo lepszą niż ta, którą mam obecnie, ta sporo nerwów mi przysporzyła... Czytałam już o pralkach Miele, na stronie https://www.ceneo.pl/Pralki/p:Miele.htm też znalazłam dużo pozytywnych opinii.. Na pewno a będzie mi długo służyć i będę zadowolona.
kórtka

Re: Nowa pralka

Post autor: kórtka »

Pralka niby nowa a szybko się zepsuła... jej naprawę powierzyłem do https://naprawapralekursynow.pl/naprawa ... atycznych/ . W tej dziedzinie okazali się absolutnymi fachowcami a rozwiązanie tego kłopotu nie było dla nich wyzwaniem. Sprzęt działa jak należy a ja mogłam przejść ponownie do prania, troche się tego zebrało!
ODPOWIEDZ