Strona 1 z 1

Kurs języka hiszpańskiego

: 18 kwie 2019, 15:13
autor: kenia
Za parę lat planuję wyjechać do Hiszpanii. Przed wyjazdem chciałabym jednak nauczyć się języka hiszpańskiego chociaż na poziomie komunikatywnym. Czy ktoś może mi polecić jakaś dobrą szkołę w okolicach Warszawy?

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 19 kwie 2019, 10:56
autor: kisello
Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.

alpinestars p rock

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 19 kwie 2019, 17:22
autor: Iremi42
Nie brakuje takich ofert w sieci. Sam się przekonaj i poszukaj czegoś.

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 20 kwie 2019, 12:27
autor: kermia
A słyszałaś może o szkole Lincoln? Znana jest głównie z nauczania języka angielskiego, ale w ofercie mają też hiszpański - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/. Czytałam opinie, że wiele osób chwali sobie poziom nauczania oraz miłą atmosferę na zajęciach. Moim, zdaniem dobre podejście kadry jest bardzo ważne, aby nie zrazić się po pierwszych zajęciach. Język hiszpański jest dość popularny na świecie i posługuje się nim wiele osób, także fajnie, że wybrałaś właśnie naukę tego języka :)

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 26 cze 2019, 15:02
autor: Żona
A gdzie polecacie zrobić taki kurs językowy, ale z języka angielskiego? Ja widziałam ostatnio całkiem atrakcyjną ofertę takich kursów na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych i zastanawiam się, czy się ta zapisać na takie szkolenie. Kto wie, może lepsza znajomość angielskiego pozwoliłaby mi na znalezienie nowej, lepszej pracy? Jak sądzicie?

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 22 lip 2019, 12:08
autor: paskan
Ja polecam https://effectiva.pl/lektorzy/ byłem na kursie i bardzo sobie chwale podczas nauki poznałem nowe metody o ktorych wczesniej nie mialem pojecia, a po drugie maja w tej szkole swietnych doswiadczonych lektorow ktorzy swietnie przekazuja wiedze. Gdybym mial porownac teo rodzaju nauke jezyka angielskiego do nauki jezyka w szkole to niebo a ziemia oczywiscie na korzysc dla tej szkoly jezykowej ;)

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 24 mar 2020, 11:52
autor: berczak
Hmm... apropo tej szkoły to widzę też, że mają taką ofertę jak https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ teraz taka nauka przez Skype chyba jest najbardziej wskazana nie sądzicie? Panuje koronawirus więc warto dostosować się do zaleceń i faktycznie nie wychodzić z domu bez potrzebny. To świetny moment na szlifowanie swojego języka obcego!

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 16 lip 2020, 9:35
autor: Aligru
Ja widziałem kursy hiszpana tutaj: https://youenglish.school/

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 16 lip 2020, 20:58
autor: eemka020
Świetny pomysł!

__
http://zs22.pl/

kształt cylindryczny

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 21 wrz 2020, 11:35
autor: karaniewiara
Jeśli uczysz się hiszpańskiego i chcesz bliżej zapoznać się z tamtejszą kulturą to warto sięgnąć po dobrą literaturę. W księgarni https://ksiegarnia.siesta.pl/ mają mnóstwo pozycji znanych autorów więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego pod siebie.

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 22 wrz 2020, 9:20
autor: okondusty
Warto podjąć kurs języka obcego.

Re: Kurs języka hiszpańskiego

: 16 sie 2021, 15:42
autor: kiść
Gdy ja zaczynałam naukę języka obcego, to nie ukrywam, że ogromnym pomocą okazały się być podręczniki edukacyjne. Na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/focus-secon ... 87247.html można znaleźć ogromny wybór książek edukacyjnych, które na pewno przydadzą Ci sie podczas nauki. Myśle, że z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.