Strona 1 z 1

Budowa remont

: 05 sie 2020, 5:30
autor: Lock
Jesteśmy właśnie w trakcie remontu i przyznaję, że koszty nas trochę przerosły. Gdzie szukacie oszczędności w takiej sytuacji? Ze swojej strony mogę polecić Wam hurtownię Chle-Mar gdzie mają naprawdę rewelacyjne ceny https://chle-mar.pl/pozostałe=promocja/ ... 2?seaAdv=1 sami zerknijcie, udało nam się dzięki nim trochę zaoszczędzić :)

Re: Budowa remont

: 15 sie 2020, 1:06
autor: isai.shields
Koszty remontu faktycznie mogą czasami zaskoczyć, nie jest to tania sprawa.

Re: Budowa remont

: 18 sie 2020, 17:12
autor: ricardo.collins
U siebie duże oszczędności poczyniłem na okrojeniu usług zewnętrznych do minimum. Większość czynności wykonuję sam, ewentualnie pomaga mi szwagier. Większość materiałów tak jak ten - https://www.krazkiscierne.pl/oferta/kra ... erne-225mm krążek ścierny 225 mm zamawiam przez internet, bo jest o wiele taniej. Szacuję, że na wszystkim zaoszczędzę nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Re: Budowa remont

: 30 sie 2020, 1:16
autor: Robert7979
isai.shields pisze: ↑24 sie 2020, 16:51 Koszty remontu faktycznie mogą czasami zaskoczyć, nie jest to tania sprawa.
Żeby ceny nie zaskoczyły to warto sprawdzić wcześniej cennik np. https://remont.biz.pl/ceny/cennik-uslug-remontowych/

Re: Budowa remont

: 04 wrz 2020, 14:02
autor: mariusz35
Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.

Re: Budowa remont

: 07 wrz 2020, 2:41
autor: Hubert78
Serdecznie witam, szukam kogoś kto wytłumaczyłby mi po kolei wszystkie informacje na temat hełmów do piaskowania, takich jak tutaj https://www.contracor.com.pl/helmy-comfort.php. Takie najważniejsze sprawy, na co zwracać uwagę, która strona internetowa jest najlepsza i tak dalej

sa blogspot

Re: Budowa remont

: 09 wrz 2020, 19:23
autor: Farelka
Trzeba również pomyśleć o transporcie mebli czy gruzie. Jeśli chodzi o wywóz gruzu i o inne kompleksowe usługi sprzątające to polecam TomGruz. Oni znają się na rzeczy - w branży są już od wielu lat, dlatego warto powierzyć im to zadanie. W razie czego tutaj jest ich stronka http://tomgruz.pl/