Strona 1 z 1

Meble na zamówienie

: 16 sty 2019, 15:25
autor: Misiek
A ja mam taki temat - chcę zlecić wykonanie meble na zamówienie, mebli kuchennych. Miasto Łódź - możecie kogoś polecić?

Re: Meble na zamówienie

: 22 cze 2019, 12:30
autor: Filusia
Nas jedna firma wystawiła i mam złe skojarzenia teraz. Ale za to udało nam się kupić naprawdę dobre meble w salonach Agata i w sumie dobrze się stało bo jestem z nich bardzo zadowolona a daliśmy mniej kaski

Re: Meble na zamówienie

: 17 lip 2019, 14:01
autor: Żona
Owszem, ja znam jedną taką firmę, która oferuje naprawdę wysokiej jakości meble na zamówienie praktycznie do każdego typu pomieszczenia. Mowa Oczywiście o firmie SMOLIS-MEBLE z Twardogóry. Na stronie https://smolis-meble.pl/ znajdziecie do niej pełne dane kontaktowe i pełną ofertę, więc polecam tam zajrzeć ;)

Re: Meble na zamówienie

: 19 wrz 2019, 23:06
autor: arkopolo
No my tez zamawialismy online, tylko do montazu mebli zamowilismy ekipe z https://montiermebli.pl - sprawnie wszystko poskladali, nawet narzedziami nie musielismy sie przejmowac, bo wszystko mieli z soba :)

Re: Meble na zamówienie

: 21 kwie 2020, 9:16
autor: olivvka
Ja obecnie poszukuje czegoś fajnego a jednocześnie solidnego do firmy. Znajoma poleciła mi takie szafy https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/ metalowe, występują w różnych kolorach, wygląda to bardzo solidnie.

Re: Meble na zamówienie

: 26 kwie 2020, 19:24
autor: Kolla
Zdecydowaliśmy się na meble na zamówienie ze względu na dość niewymiarowe mieszkanie. Cały projekt zrealizowała firma https://acadal-meble.pl/. Świetni fachowcy, z którymi współpraca to przyjemność. Efekt na szóstkę.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/globalna-strategia-marketingowa-czym-jest/

Re: Meble na zamówienie

: 27 kwie 2020, 14:51
autor: casper.travis
Dobrze, że znalazłam ten wątek ponieważ sama zastanawiam się nad nowymi meblami.