Strona 1 z 1

Nowe drzwi wejściowe

: 06 wrz 2020, 11:09
autor: Ireneusz-75
Witam.
Na dniach planuję kupić nowe drzwi wejściowe i chciałbym, żeby były wykonane z drewna. Na pierwszym miejscu biorę pod uwagę ofertę firmy Fizia. Szukam też opinii na ich temat. Może ktoś z was mógłby się wypowiedzieć?

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 11 wrz 2020, 13:27
autor: Alberta87
Producenta Fizia znam i zdecydowanie polecam. Może i ceny ich schodów czy drzwi są nieco wyższe, ale to inwestycja na lata, bo jakość jest wysoka. Wyroby też nie niszczeją tak szybko i prezentują się świetnie.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 21 wrz 2020, 12:49
autor: Lubasia
Niedawno kupowaliśmy drzwi wejściowe i tak się zastanawiam czy warto kupić z tego sklepu http://www.siso-pol.pl/ taką specjalną nakładkę antybakteryjną. Przydadzą się też inne akcesoria do naszych mebli, ale ta nakładka przyciągnęła szczególnie moją uwagę. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ odwiedzają nas różne osoby, a trzeba się przecież cały czas chronić przed koronawirusem.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 23 wrz 2020, 12:19
autor: werća
No akurat na drzwiach wejściowych nie ma co oszczędzać. Jednak trzeba mieć świadomość że chodzi tutaj o komfort i bezpieczeństwo człowieka. Na pewno firma https://www.petecki.eu/ ma bardzo dobre. Ja u nich kupowałam praktycznie wszystkie drzwi i okna do domu

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 10 lis 2020, 18:27
autor: banaś
Ja mam drzwi zewnętrzne z Aluhaus i zdecydowanie polecam. Dobry stosunek ceny do jakości.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 23 lis 2020, 9:40
autor: kamińska
Nowe drzwi wejściowe przy remoncie zamówiłam razem z transportem i montażem w firmie http://mardomsc.pl/ gdzie w ofercie mają produkty znanych i solidnych producentów, a w Lublinie mieli po prostu najlepszą ofertę w tym zakresie.

żeliwo szare

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 09 mar 2021, 20:10
autor: milena
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wybór drzwi i ich cena zależy m.in. od rodzaju materiałów i ich rodzaju. Drzwi wewnętrzne różnią się od wejściowych. Tak naprawdę trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników przy wyborze drzwi na zamówienie . Dlatego warto wejść na stronę i zapoznać się ze wskazówkami, bo wtedy wybór będzie łatwiejszy.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 11 mar 2021, 18:54
autor: sąsiadka
banaś pisze: ↑10 lis 2020, 18:27 Ja mam drzwi zewnętrzne z Aluhaus i zdecydowanie polecam. Dobry stosunek ceny do jakości.
To prawda Aluhaus ma dobrą ofertę, nie mają takiej drożyzny też. Generalnie zależało nam na tym, aby drzwi były grube solidne. Aluhaus ma drzwi wypełnione pianką PUR są dzięki temu też dźwiękochłonne, o termice nie wspomne też ważna kwestia tutaj spełniona w 100%.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 18 maja 2021, 16:42
autor: Karaś
Oczywiście same drzwi wejściowe są poniekąd naszą wizytówką do mieszkania i moim zdaniem jak najbardziej należy je mieć jak najwyższej jakości. Muszę przyznać, że ja także od razu zdecydowałem się na fajną wycieraczkę zewnętrzną https://www.alumatex.pl/produkty/wycier ... ewnetrzne/ gdyż chcę aby jak najwięcej zanieczyszczeń pozostawało na zewnątrz.

gandzi

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 24 sie 2021, 13:46
autor: jędrek
Swoje drzwi do domu zamawiałem w firmie AL-TECH z Mnikowa pod Krakowem. Wybraliśmy system Schuco ADS 75, bo zależało nam głównie na szczelności i energooszczędności. Mieliśmy do wyboru dużo wzorów, więc udało się przy okazji uzyskać ciekawy efekt dzięki oryginalnej kolorystyce skrzydła i dodatkowym doświetlom ;-) Warto ich polecić, gdyby ktoś szukał czegoś efektownego.

lekcje z języka angielskiego

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 25 sie 2021, 14:34
autor: abbać
W sumie to ja się mocno zastanawiam nad tym, co powinnam zrobić. Niektórzy mówią, że dobrym planem będzie zorientowanie się na przykład, czy takie drzwi wejściowe do mieszkania to nie dobry pomysł. Może ktoś coś poradzić? Na pewno będę zobowiązana, nie ma to tamto.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 26 sie 2021, 20:24
autor: Grażyna11
Akurat jeśli chodzi o drzwi wejściowe, to moim zdaniem kluczowe będzie przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo. Właśnie dlatego powinniście zwrócić uwagę na takie zamki jak https://www.smartdoor.pl/oferta/zestaw-tedee-bridgebo to bardzo ważne w kontekście zabezpieczenia całego mieszkania. Koniecznie poczytajcie na ten temat więcej.

Re: Nowe drzwi wejściowe

: 04 wrz 2021, 0:22
autor: rótka
Drzwi zewnętrzne? Zdecydowanie te z oferty http://www.tur-plast.net.pl/drzwi/ . W sam raz wpasowały się do naszego wnętrza, nadając mu sporo estetyki i smaku a przecież o to chodzi. Zalecam i Wam rozejrzeć się, co tam mają w zanadrzu! Jestem niezmiernie zadowolony z takiej kombinacji.