Strona 1 z 1

Najlepsze biuro projektowe

: 08 maja 2019, 11:42
autor: Iremi42
Jakie biuro projektowe jest najlepsze? Chcę wybudować własny dom i szukam jakiejś sprawdzonej firmy, która przygotuje indywidualny projekt. Słyszałem o firmie https://vosa.pl/ . Wiele ciepłych i pozytywnych opinii znalazłem na ich temat w sieci. Co myślicie? Dobrze i sprawnie wykonają zlecenie? Dla mnie liczy się przede wszystkim doświadczenie w tych sprawach.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 10 maja 2019, 15:20
autor: liluna
Sama szukam biura projektowego, bo chcieliśmy kupic projekt domu. No my takich może wymagań nie mamy, ale czytałam że MGProjekt https://www.mgprojekt.com.pl/ maja w swojej ofercie ciekawe projekty, od mniejszych do większych. Czy ktoś może wie co teraz jest na promocji ? Bo właśnie poluje na taką ofertę a nie zawsze jestem na bieżąco ze wszystkim.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 13 maja 2019, 16:51
autor: lusia
Mało gotowych projektów macie w internecie? Można nawet znaleźć projekty bliźniaków i szeregowców. Polecam wejść na stronę https://www.domywstylu.pl/domy-blizniaki-i-szeregowki/ i zapoznać się z takimi projektami. Wybór jest naprawdę duży.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 03 cze 2019, 8:18
autor: koneczka
Ja właśnie rozglądam się za projektem domu na https://www.archeton.pl/ i mam już kilka modeli na oku. Swoją drogą, to gdyby ktoś z was planował budować dom, to naprawdę warto poprzeglądać te gotowe projekty domów. Są znacznie tańsze aniżeli indywidualne projekty. Zobaczcie sami.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 07 cze 2019, 10:24
autor: basik
My z mężem przejrzeliśmy wiele projektów domu i najbardziej podoba nam się ten https://www.mgprojekt.com.pl/oszust Chyba sie na niego zdecydujemy zwłaszcza, ze koszty realizacji nie są jakieś kosmiczne. Początkowo myśleliśmy o kupnie mieszkania, ale perspektywa mieszkania całe życie w bloku nas przeraża.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 13 cze 2019, 18:51
autor: alizacy
Prawda taka, że jest bardzo dużo biur projektowych i ciężko znaleźć jedno najlepsze w stogu siana. Ja bym na twoim miejscu wspomogła się branżowymi stronami jak https://building-solutions.pl/ , które doradzają w kwestii wyboru firm projektujących i innych tematów związanych z budownictwem

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 10 paź 2019, 21:29
autor: faron
O super. Właśnie też niedawno wpadłam na stronę https://www.mgprojekt.com.pl i bardzo mi się spodobały ich projekty. Przyznam się, że mamy wybrane z jakieś cztery i teraz trwa długa debata na który domek już tak definitywnie się zdecydować.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 28 lis 2019, 8:40
autor: freddy
Wszystkim osobom z okolic Wrocławia, które rozglądają się za sprawdzonym biurem projektowym, polecam skontaktować się z http://ezgprojekt.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 15 sie 2020, 16:08
autor: Adam
Jeśli budujemy dla siebie, to tylko projekt indywidualny :)
Dla ludzi z okolic Trójmiasta polecam http://plawgo.com.pl wykonają koncepcję i pomogą w sprawach urzędowych :oops:

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 09 wrz 2020, 20:03
autor: irenee
Faron - zgadzam się z tobą co do firmy MG Projekt - znakomite mają projekty. Ja znalazłam już dwa idealne dla siebie i nie wiem na co się zdecydować. Zobaczcie sobie projekt Ania https://www.mgprojekt.com.pl/ania i projekt Kajtek https://www.mgprojekt.com.pl/kajtek . Jak wam się podobają?

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 20 wrz 2020, 16:27
autor: pitaja
Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://ironcad.pl/cennik/

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 09 lis 2020, 22:17
autor: kamuś
Mnie się wydaje, że tutaj warto wspomnieć też o firmie MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-malych-domow . Oni mają bardzo ładne projekty, zróżnicowane i w korzystnych cenach. Każdy jest w stanie znaleźć coś tam dla siebie. Ja sama mam na oku projekt dla siebie.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 19 lis 2020, 8:58
autor: kębirt
Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za odpowiednią firmą projektową to polecam wam zgłosić się do https://akint.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że są świetnymi profesjonalistami, na których można polegać. Warto się do nich zgłosić.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 26 maja 2021, 7:36
autor: ródziczka
My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z biura projektowego AK Inżynieria Budowlana Nie tylko projektują domy, ale również je potem budują, co jest bardzo wygodne, bo wszelkie szczegóły ustala się w jednym miejscu, z jedną firmą. Nasz dom wyszedł taki, jak na projekcie - funkcjonalny, nowoczesny, elegancki. Bardzo polecam fachowców z AK Inżynieria Budowlana - spisali się na medal, budowa poszła bardzo sprawnie, a wszystkie prace zostały wykonane dokładnie.

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 11 sie 2021, 5:43
autor: ŻENEKMARTYNIUK
Długo szukaliśmy z żoną biura projektowego, które posiada projekt naszego wymarzonego domu. Na szczęście znaleźliśmy firmę GIGAarchitekci. I momentalnie na ich stronie https://gigaarchitekci.pl/projekty/ wpadł nam w oczy piękny domek. Projekt był zrobiony skrupulatnie i w rozsądnych cenach. Mają również w swojej ofercie przeróżne projekty. Domki jednorodzinne, domki wielorodzinne i wiele więcej. Ja każdemu ją gorącą polecam, bo naprawdę warto.

pamesa fronda roble 20x60

Re: Najlepsze biuro projektowe

: 01 wrz 2021, 11:54
autor: Włodeky Damian
Polecam projektować, budować i wykańczać z jedną firmą, np. http://murax.pl/. Wtedy mamy gwarancję, że wszystko bedzie tak, jak sobie wymarzyliśmy. U mnie ta firma przy 200 metrowym energooszczędnym domu sprawdziła się idealnie. Ani jednego dnia obsuwy, do tego prawidłowy dobór materiałów i dbałość o kasę klienta