Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:42

Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: Walentyna »

Szukam czegoś, co nada się na prezent dla nastolatka, gracza i tak sobie pomyślałam o fotelu gamingowym.
Tutaj https://magod.pl/pol_m_Fotele-gamingowe ... n-336.html znalazłam stronkę, gdzie mają naprawdę duży wybór takich foteli.
Myślicie, że to jest jakieś rozwiązanie?
Doradźcie też coś od siebie.
Jeśli już, to jak wybrać odpowiedni model? Na co powinnam zwrócić uwagę?
mroźna_zima

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: mroźna_zima »

Świetny pomysł! Jeśli wciąż jesteś na etapie poszukiwania ergonomicznego fotela gamingowego o nowoczesnym wyglądzie, zobacz te: https://sklep.akord.net.pl/87-fotele-gamingowe . Meble zaskakują pomysłową konstrukcją zapewniającą wygodę a także designem, który na pewno młodej osobie się spodoba a przy tym wcale nie kosztują dużo.
Adaś

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: Adaś »

Jeslic chlopak spedza duzo czasu przed komputerem, to warto kupic mu jakis porzadny fotel gamingowy, zadbac o jego kregoslup i komfort, :) wiem cos o tym , bo sam bardzo duzo gram i u mnie doskonale sprawdza sie fotel z genesisa, nitro 550, dobra jakosc i solidne wykonanie
Syśka

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: Syśka »

Walentyna pisze: ↑27 paź 2020, 12:30 Szukam czegoś, co nada się na prezent dla nastolatka, gracza i tak sobie pomyślałam o fotelu gamingowym.
Myślicie, że to jest jakieś rozwiązanie?
Doradźcie też coś od siebie.
Jeśli już, to jak wybrać odpowiedni model? Na co powinnam zwrócić uwagę?

Pewnie, że tak profesjonalne krzesło gamingowe to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza jeśli jubilat nos stop gra w gry. Ja swojemu chrześniakowi kupiłam ten ze strony https://dxracerpolska.pl/krzesla-gamingowe i z tego co wiem to dobrze mu służy :D
księżna

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: księżna »

Krzesło na pewno będzie świetnym pomysłem dla nastolatka, ale czy jest sens jeszcze bardziej przykuwać go do komputera? Może jednak wybrać coś, dzięki czemu nie będzie godzinami psuł wzrok i robił sobie sieczkę z mózgu? ;) Może lubi jakiś zespół na którego koncert by chciał pójść? Albo ma inne hobby, które można wykorzystać.
kamiś

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: kamiś »

Sporo jest tego na rynku. My tutaj https://www.edinos.pl/fotele-gamingowe przeglądaliśmy ofertę i faktycznie udało nam się wybrać najlepsze rozwiązanie. Szybko zrealizowali zamówienie. Faktycznie jest taki jak na zdjęciu i wygląda solidnie. Zdecydowaliśmy się na cały czarny, żeby pasował idealnie do wystroju pokoju.
Lokki

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: Lokki »

Długo szukaliśmy dla syna odpowiedniego fotela, w końcu trafiliśmy na fotele Genesis Nitro 550. skory nie chciał juz bo latem za goraco, poci sie skora od takiego fotela, zima zas za zimna sie staje. Dlatego szukaliśmy czegoś z materiałowym siedziskiem. no i jak sobie zaplanowal w kolorze niebieskim. Oczywiscie pod kolor pokoju. Trafiliśmy idealny fotel- niebiesko czarna kolorystyka, tryb bujania, z regulowanym siedziskiem oraz regulowanymi podłokietnikami.Mega wygodny. Ten Genesis Nitro 550l okazal sie strzalem w dziesiatke. Polecam, znakomita marka
matthew041

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: matthew041 »

Fotel gamingowy niby okej, chociaż ogólnie polecałbym ergonomiczny ale no to zależy wszystko od budżetu, myślę że jak dziecko lubi grać w gry to podpytać w jakie i coś tematycznego do pokoju np. Ja kupiłem synowi podświetlana ramkę z gry League of Legends i był bardzo zadowolony. :D :D
aśkaa

Re: Fotel gamingowy jako prezent dla nastolatka?

Post autor: aśkaa »

Mnie wydaje i się, że dobre i wygodne fotele dla graczy możecie też znaleźć u firmy BlackWhite. Ja generalnie słyszałam na ich temat wiele pozytywnych opinii - także powiem wam, że na pewno to wszystko warto byłoby to sobie sprawdzić. Chociażby tak dla porównania....
ODPOWIEDZ