Strona 1 z 1

Winda czy platforma przyschodowa?

: 19 lis 2020, 16:42
autor: kólka88
Hej Hej czy możecie polecić mi co lepsze dla osoby niepełnosprawnej - winda, czy taka platforma przyschodowa: https://www.windadodomu.pl/blog/czym-je ... zyschodowa ?

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 12 mar 2021, 21:19
autor: Łukasz
Myślę, że lepiej skonsultować się z kimś bardziej doświadczonym przed podjęciem ostatecznej decyzji. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę https://www.pawlift-serwis-dzwigow.pl. Zajmują się serwisem, modernizacją i naprawą urządzeń dźwigowych. Na pewno będą w stanie Ci doradzić.

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 03 maja 2021, 0:26
autor: óską
wszystko zależy od konkretnego przypadku i miejsca zamontowania, my współpracowaliśmy w Global-Lift Polska - oni są producentem dźwigów i w swojej ofercie posiadają zarówno windy domowe jak i platformy przyschodowe:
  • https://global-lift.pl/oferta/platformy ... -dzwigowe/
    • https://global-lift.pl/winda-domowa-cena/
porównaj sobie rozwiązania a najlepiej to zadzwoń do nich

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 04 cze 2021, 10:17
autor: Manniał
My w końcu zdecydowaliśmy się na zrealizowanie windy, aczkolwiek jej wykonanie należało powierzyć doświadczonym fachowcom. W tym wypadku padło na https://www.lift-system.pl/oferta/instalacja-dzwigow , którym to jesteśmy wdzięczni za należycie wykonaną pracę. Projekt jak i późniejszy montaż stały po ich stronie. Windy są zasilane napędem hydraulicznym.

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 18 cze 2021, 18:22
autor: mórek
Winda wcale nie musi być nudna! Można ją w elegancki sposób ozdobić, wystarczy zgłosić się do właściwej firmy specjalizującej się w podobnych usługach. Ja specjalnie w tym celu odezwałem się do https://delift.pl/ . To za ich sprawą winda zyskała nowe wnętrze w którym chce sie przebywac.

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 23 cze 2021, 11:35
autor: głagan
Czasem wystarczy modernizacja dotychczasowej instalacji, która da ten sam efekt a będzie dużo tańsza od nowego sprzętu. Właśnie dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług firmy Dolpol-Dźwig która zajęła się remontem windy w naszym bloku. Profesjonalna i fachowa realizacja.

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 24 cze 2021, 0:40
autor: osądz
Zerknij sobie na ofertę wind domowych https://global-lift.pl/oferta/windy-osobowe/ i bardziej decydowałabym się na windę ale to w naszym przypadku, bo taki mamy dom, że to bylo lepsze rozwiązanie. Nie wiem, jak u Ciebie. Warto po prostu zadzwonić, umówić konsultację i będziesz wiedzieć :lol: :lol: :lol:

Re: Winda czy platforma przyschodowa?

: 07 mar 2023, 11:28
autor: Piotr125
uważam że najlepszym sposobem by była winda przy schodowa polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz wełn mineralnych łopat szpadli pędzli gwoździ młotków sufitów podwieszanych garnków durszlaków obrusów karniszy rolet pił ręcznych elektrycznych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl