Strona 1 z 1

Profesjonalny projekt domu

: 04 lis 2020, 15:35
autor: eunika-60
Hej, witajcie :) Potrzebny mi dobry architekt, który podejmie się zaprojektowania mojego wymarzonego domu. Zainteresowała mnie oferta pracowni projektowej Mr Aeroplan. Chciałabym poznać wasze opinie na ich temat, o ile możecie się nimi podzielić. Będę wdzięczna!

Re: Profesjonalny projekt domu

: 24 lis 2020, 22:46
autor: róża_84
To świetni architekci z pasją do swojej pracy. Zlecenia zawsze realizują na wysokim poziomie i nie ma u nich miejsca na pomyłki. Potrafią wysłuchać potrzeb klienta, dlatego tak dobrze się z nimi pracuje. Nieobce jest im planowanie przestrzenne, ale też architektura krajobrazu. Serdecznie polecam!

Re: Profesjonalny projekt domu

: 22 sty 2021, 18:07
autor: Żona
Takie profesjonalny projekt domu wcale nie musi być drogi :) Zwłaszcza, jeśli trafi się na jakąś fajną promocję ;) Na przykład z tego co widziałam na stronie Pracowni Architektonicznej MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ można u nich jeszcze do końca stycznia zamówić projekty domów po starych cenach z 2020 roku :) Co więcej, do projektu można otrzymać pakiet dodatków, całkowicie za darmo :)

Re: Profesjonalny projekt domu

: 25 sty 2021, 12:58
autor: Moris
Jeśli będzie to projekt na indywidualne zamówienie to niestety koszt będzie wysoki. Ale jest alternatywa. To gotowe projekty domów. Jest ich ogromny wybór - klasyczne, nowoczesne, o różnych dachach. Rzuć sobie okiem na domywstylu.pl. Zobaczysz o czym mówię. Taki projekt wymaga tylko delikatnej adaptacji, a cena nie jest porażająca.

Re: Profesjonalny projekt domu

: 01 lut 2021, 16:22
autor: zośka88
Zdecydowanie warto postawić na firmę MG Projekt. Nie dziwię się, że tyle jest zapisków na ich temat, ale naprawdę ich projekty robią wrażenie. Chociażby zobaczcie na ten https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 . Właśnie zastanawiam się czy nie kupić ten projekt Wspaniały 3.