Strona 1 z 1

Kto wypierze dywan?

: 07 lis 2020, 10:41
autor: Pakosław-76
Witam serdecznie. Szukając specjalistów od prania dywanów z Warszawy, trafiłem na firmę Aquarius. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jesteście zadowoleni? Pytam, bo chcę się upewnić, że to porządni fachowcy.

Re: Kto wypierze dywan?

: 16 lis 2020, 17:35
autor: dajmir-65
Nie raz już zlecałem im mycie okien w budynku mojej firmy. Zawsze z realizacją radzili sobie bardzo dobrze. Są elastyczni, jeśli chodzi o dopasowanie terminu i stosują naprawdę skuteczne metody i środki. Gorąco polecam tę firmę.

Re: Kto wypierze dywan?

: 26 lis 2020, 2:50
autor: Riona
Jak Warszawa lub okolice to tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ zadzwoń. Na telefon wszystko załatwisz. Pralnia czyści dywany i wykładziny. Zarówno w domu klienta czy w biurze, jak i u siebie w firmie. Fajne jest to, że mogą przyjechać po dywan i odwieźć go po czyszczeniu. Zadzwoń albo napisz maila.

Re: Kto wypierze dywan?

: 17 gru 2020, 10:18
autor: eureka
ja mam odkurzacz pioracy, wiec nie musze nikogo do tego zatrudniac :) kupilam go tak w sumie bez przekonania, ale teraz, z czasem, widze ze to byla baardzo dobra inwestycja, mamy w Katowicach sklep Ocean-Karcher, u nich mozna zakupic rozne sprzety do sprzatania

Re: Kto wypierze dywan?

: 30 gru 2020, 19:41
autor: Malina
Bez problemu można samodzielnie wyprać dywan. Ja mam odkurzacz pioracy z ryobi, którym nie tylko można normalnie odkurzac ale też właśnie czyścić na mokro. Poza praniem dywanu czy wykładziny można też wyprać nim np. tapicerkę mablową. Polecam, sprawdza się super.