Strona 1 z 1

Suszarka do ubrań.

: 10 gru 2020, 12:11
autor: kajća
Hej, macie w domu suszarkę do ubrań? Zastanawiam się nad jej zakupem bo coraz bardziej irytuje mnie rozwieszanie prania na sznurach. Wiadomo, że ono schnie zimą znacznie dłużej. Możecie się wypowiedzieć w tym temacie?

Re: Suszarka do ubrań.

: 12 gru 2020, 9:27
autor: mrówcia
Ja mam już od jakiegoś czasu takie urządzenie i bardzo sobie je chwalę. Wiadomo, że zimą ciuchy schną naprawdę długo i w mieszkaniu wiecznie rozwieszone są ciuchy. W suszarce wszystko fajnie schnie nie zajmując miejsca i to dużo szybciej. Nawet jeśli są to grubsze ubrania. Jeśli takiej suszarki używa się umiejętnie to z całą pewnością nic nam nie poniszczy i będzie służyć długi czas. Ze strony https://www.prorankingi.pl/blog/jak-pra ... do-prania/ sama dowiedziałam się wielu cennych wiadomości na temat użytkowania tego urządzenia.

Re: Suszarka do ubrań.

: 12 sty 2021, 2:34
autor: dannika
W bloku nie ma dużo miejsca na tyle urządzeń, także dobrym rozwiązaniem jest pralko-suszarka. U nas jest pralko-suszarka Whirlpool, dokładnie ten model z tego sklepu internetowego https://agdsmart.pl/pralko-suszarka-whi ... 05352.html i działa sprawnie, bezawaryjnie. Jest fajna, solidna, bardzo funkcjonalna, także zdecydowanie wszystkim mogę doradzić.

terapia magnezowa

Re: Suszarka do ubrań.

: 16 sie 2021, 12:47
autor: Ewuś
Jak dla mnie także wybór dobrej suszarki do ubrań był czymś ważnym i muszę dodać, że w końcu udało mi się znaleźć taką właściwą. Całkiem niedawno zamówiłam sobie suszarkę ścienną https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 któą tak naprawdę jestem w stanie każdemu na pewno polecić.