Strona 1 z 1

Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 11 sty 2021, 7:55
autor: Rumcajś
Elektryczne ogrzewanie podłogowe pod panelami. Jak to ugryźć ? Rozłożyć drut i samopoziom ? A może drut zatopić w posadzkę (wylewki jeszcze nie ma) ?

zehnder kontakt

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 11 sty 2021, 13:12
autor: Wiecheś
Jeśli będzie samopoziom min centymetr to zatapiaj - dobrze przyklej żeby nigdzie nieodstawal, najlepiej zeby bylo z 5mm samop nad drutem ;)

Jesli chodzi o odrutowanie, dobrze jest skontaktować się z producentem:
https://www.metalurgia.pl/druty/druty-gole

Szczególnie jeśli chcesz tego zamówić więcej. Będzie na pewno taniej.

olej cbd cena

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 25 sty 2021, 16:34
autor: Kiciuś
Na koszt ogrzewania podłogowego składa się bardzo dużo czynników, które należy wziąć pod uwagę, planując montaż tego systemu. Na wycenę wpływa przede wszystkim ocieplenie budynku – ścian, poddasza i fundamentów. Jeśli macie jakieś pytani czy wątpliwości w tym temacie, to polecam wam sprawdzić ofertę https://www.uponor.pl/pl-pl Myślę, że was zainteresuje.

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 27 sty 2021, 11:33
autor: kalafior
ja mam pellete od maximer i jestem niego bardzo zadowolona. Pellet z Maximer daje radę :) I przynajmniej wiadomo, że to paliwo dobrej jakości, nie trzeba martwić się o sprzęt. Ja od jakiegoś czasu też zamawiam w sieci, w ich sklepie internetowym http://maximer.pl

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 29 sty 2021, 2:22
autor: mczayś
Bardzo fajnym, ekologicznym rozwiązaniem są panele na podczerwień. Tutaj https://www.oxyly.pl/ znajdziesz bardzo atrakcyjna ofertę ogrzewania na podczerwień. Warto się z nim zapoznać.

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 13 lip 2021, 13:05
autor: Pikuś
Powiem wam, że ja poważnie zastanawiam się nad wymianą podłogi w moim domu. Żałuję, że wcześniej nie położyłam folii grzewczej, ponieważ teraz odczuwam tego nieprzyjemne skutki. Podczas remontu, chciałabym postawić na sprawdzony produkt od https://heatdecor.com/folia-grzewcza/ ponieważ słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii. Korzystaliście może kiedykolwiek z ich oferty?

Re: Ogrzewanie elektryczne pod panelami

: 24 sie 2021, 10:47
autor: ArełAreł
Jak właśnie potrzebujecie firmy, która od A do Z, kompleksowo wykona instalacje grzewcze oraz wodno-kanalizacyjne to ja polecam kontakt z https://comforthouse.eu/. Firma ma sporo doświadczenia i może zaoferować produkty, które właśnie są ekologiczne i przyjazne dla domu. Zerknijcie sobie na ich ofertę