Strona 1 z 1

Producenci mebli

: 02 sty 2021, 11:03
autor: otniel_60
Korzystaliście kiedyś z oferty producenta mebli czy robicie zakupy w salonach meblowych? Mnie zainteresowała oferta firmy meblejanas.eu. Wydają się mieć naprawdę porządne wyposażenie. Może ktoś z was o nich słyszał?

Re: Producenci mebli

: 26 sty 2021, 15:32
autor: Andrea
Kupowałam meble do łazienki od tego producenta i muszę przyznać, że ich jakość zdecydowanie pozytywnie mnie zaskoczyła, ale cena też nie była tak wysoka, jak można by się spodziewać. Meble Janas dodadzą świeżości każdemu pomieszczeniu:)

Re: Producenci mebli

: 28 lip 2021, 10:08
autor: Żona
Przy produkcji mebli na pewno przydadzą się również różnego rodzaju akcesoria meblowe. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://ekorex.pl/prowadnice-gtv wysokiej jakości prowadnice do szuflad. Czy ktoś z Was zaopatrywał się kiedyś w takie akcesoria w tym właśnie sklepie?

Re: Producenci mebli

: 28 wrz 2021, 17:40
autor: kośtelka
Jak chodzi o meble typu regały, szafy stoły to pozostaję wierna ,,ikeowcom", w tej kwestii cudów nie potrzebuję, byle się nie rozlecialo :D sporo fajnych rzeczy można też dorwać z odzysku, zero waste szanuję w każdym aspekcie życia, za dużo śmieci produkujemy. Ale w kwestii mebli wypoczynkowych to co innego - cały salon i pufy do garderoby wyposażyłam na zamowienie u polskiej firmy Puszman - https://puszman.com/. Super sprawa - dopasowanie tapicerki, jakość pierwsza klasa, personalizacja modeli, inwestycja na lata :) w sumie to też zero-waste, bo na pewno nie pójdą do wyrzucenia przez wiele wiele lat.