Strona 1 z 1

Hydraulika

: 15 sty 2021, 12:28
autor: Żona
Witajcie,
jeśli potrzebne są Wam jakieś elementy do hydrauliki, to taki asortyment oferuje każda dobra hurtownia hydrauliczna Bydgoszcz ma na przykład taka hurtownię https://proterm.sklep.pl/, gdzie możecie całkiem niedrogo zrobić takie zakupy. Polecam więc się tam rozejrzeć w wolnej chwili ;)

Re: Hydraulika

: 26 mar 2021, 9:22
autor: Władek
Ja w ubiegłym roku postanowiłem wymienić część zużytej instalacji wodnej, ponieważ zaczęła sprawiać mi duże problemy. Potrzebne materiały hydrauliczne zamówiłem ze sklepu https://www.hydrauliczny-gdansk.pl. Posiadają szeroki asortyment, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.

Re: Hydraulika

: 24 lip 2021, 22:35
autor: WODNIŚ
Jeśli jesteście z Gdańska i okolic jak ja to polecam sklep hydrauliczny TERSAN https://www.hydrauliczny-gdansk.pl/#oferta Jak w zeszłym roku kapitalnie remontowałem łazienkę to wszystkie części brałem od nich. Spasowanie rur, kolanek czy szlufików i stanowiło żadnego problemu. Nic do tej pory nie stuka, nie puka i nie przecieka. Ceny mają dobre. Więc jeśli macie zamiar też bawić się hydrauliką, to polecam wam ten sklep.

Re: Hydraulika

: 02 lis 2021, 17:56
autor: Oktawian76
W hydraulice świetnym rozwiązaniem mogą okazać się obejmy do rur, które pozwolą szybko i sprawnie łączyć ze sobą różne elementy. Zajmując się hydrauliką warto postawić na produkty sprawdzone, doskonałej jakości, najlepiej od https://obejmy-mocowania.pl/. To szeroki asortyment profesjonalnych obejm, które sprawdzą się przy każdym remoncie. Zaletą jest to, że w jednym miejscu mogę znaleźć wszystko to, co potrzebuję. No i co lepsze - nie tracę czasu na chodzenie po sklepach :)