Strona 1 z 1

Ogródek w centrum miasta?

: 21 sty 2021, 15:26
autor: Maślak
Hej.
Czy prowadzenie przydowowego ogródka w dużym mieście ma sens? Zanim zaczniecie się oburzać na treść pytania, pozwólcie mi wyjaśnić, że chodzi mi o zanieczyszczenia. Mamy dom z ogrodem, ale w centrum dużego miasta. Zlikwidowaliśmy niedawno oczko wodne i przez zimę niech rośnie tam trawa czy cokolwiek, ale na wiosnę pomyśleliśmy o warzywach. Tylko co z zanieczyszczeniami z powietrza? Przecież te produkty nie będą zdrowe tylko ołowiane. Czy można się jakoś przed tym uchronić czy jednak zostać tylko przy trawie?

]Audyt stron internetowych

Re: Ogródek w centrum miasta?

: 24 sty 2021, 10:18
autor: Dżordż
Wszystko jest możliwe :) poczytaj trochę specjalistycznych poradników. Ja w szczególności polecam poradnik, do którego link jest w stopce strony sklepu https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/. Można znaleźć tam wiele fachowych wskazówek, również dotyczących zakładania własnego ogródka.

Re: Ogródek w centrum miasta?

: 07 lut 2021, 9:20
autor: Oluś88
Zakładanie ogródka jest o wiele prostsze, gdy mamy dobry sklep ogrodniczy :) z mojej strony polecam sklep https://www.target.com.pl/ - każdy, kto interesuje się ogrodnictwem znajdzie tam ciekawe i pożyteczne produkty, bez których pielęgnacja ogrodu jest o wiele trudniejsza.

Re: Ogródek w centrum miasta?

: 14 lut 2021, 11:59
autor: Patryśka
Sama mam w domu imponującą kolekcję roślin doniczkowych. Również uprawiam pomidory na parapecie :) Gdy mamy mały domowy ogródek, często borykamy się problemem latających małych muszek, przypominają one wyglądem owocówki. W rzeczywistości mogą to być ziemiórki. Gdy zauważymy ich obecność, trzeba szybko zareagować, by uratować roślinę. Wiele cennych porad dotyczących walki z tymi owadami możecie znaleźć w tym artykule https://www.ogarnijogrod.pl/muszki-w-ro ... walczanie/

Re: Ogródek w centrum miasta?

: 21 mar 2021, 18:09
autor: paskan
Bardzo fajnie jest mieć swój ogródek. Na wiosnę i lato to znakomite miejsce do odpoczynku. Jeśli zamierzacie kupić sprawdzony sprzęt ogrodowy to polecam https://www.stiga.pl/sklep/pozostale ja tutaj od bardzo dawna robię zakupy gdy coś mi jest potrzebne i jeszcze ani razu nie byłem zawiedziony. Jakość pierwsza klasa!

Re: Ogródek w centrum miasta?

: 24 mar 2021, 19:04
autor: Jarcyś
W sumie dlaczego nie, jeśli mamy taką możliwość to ja jestem zdania, że warto jest mieć ogród. Ja u siebie również chcę mieć eleganckie meble ogrodowe i muszę przyznać, ze już co nieco mam na oku. Jak dla mnie zdecydowanie najlepiej prezentują się meble ogrodowe od https://dominova.com.pl/meble-ogrodowe i właśnie tam chcę je zamówić.