Strona 1 z 1

Stół do jadalni

: 02 sty 2021, 2:08
autor: Małyś
Możecie polecić jakiś dobry, stabilny i trwały stół do jadalni? Zależy mi na drewnie, chcę, żeby posłużył nam naprawdę wiele lat.

Re: Stół do jadalni

: 29 cze 2021, 13:22
autor: Łuuki
Witaj. Sprawdź sobie zestawy w sklepie York Meble https://www.york-meble.pl/meble-do-jada ... -i-krzesla. Jeśli zależy ci na czasie, to sprawdź ofertę mebli dostępnych od ręki. My kupiliśmy stol z krzeslami do salonu w zeszłym roku. Użytkowany jest codziennie przez całą 6osobową rodzinę i nadal jest w idealnym stanie.

Re: Stół do jadalni

: 30 cze 2021, 20:04
autor: piasia
Też muszę kupić stół do jadalni. Na razie mieliśmy tylko małą ławę w salonie ale wreszcie po remoncie jest miejsce na duży stół. I jeszcze szukamy jakie akcesoria dodatkowo kupimy, na stronie tego sklepu link bardzo podoba mi się taca, myślę, że właśnie tam złożę zamówienie i wezmę także inne akcesoria.

Re: Stół do jadalni

: 19 lip 2021, 12:59
autor: waźka
Stół do sypialni to musi być przede wszystkim duży i solidny. Chyba najlepiej jest wybierać jakieś proste opcje. Duży wybór tego typu stołów jest tutaj - https://dobrasofa.pl/. W tym samym sklepie możesz też sobie od razu dobrać krzesła, tez jest spory wybór. Myślę że coś na pewno Ci się spodoba. :))