Strona 1 z 1

biznes kosmetyczny

: 07 cze 2019, 20:22
autor: alizacy
Kochani, mam pytanko, skąd zamawiacie preparaty i urządzenia kosmetyczne? Będę otwierała swoją działalność, na razie małą ale chciałabym mieć dobrego dostawcę. Osobiście znalazłam taką ofertę https://maxmedik.pl/474-physiolab , co o niej sądzicie

Re: biznes kosmetyczny

: 24 cze 2019, 14:21
autor: Żona
Jeśli prowadzicie własny biznes kosmetyczny to pamiętajcie o tym, aby cały czas się rozwijać, brać udział w dodatkowych kursach itp. W Polsce jest naprawdę mnóstwo firm, które organizują profesjonalne szkolenia kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów, więc znalezienie takich kursów nie powinno Wam sprawić absolutnie żadnego problemu :) Dzięki zdobyciu nowych umiejętności będziecie mogli wdrożyć w Waszych salonach nowe usługi, a to na pewno spodoba się Waszym klientkom.

Re: biznes kosmetyczny

: 02 sie 2019, 10:04
autor: koneczka
Bardzo dobry sprzęt do gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej znajdziesz w ofercie Medica. Ponadto, możesz też rozważyć dystrybucję ich produktów. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://medikapoland.pl/pl/content/7-zo ... rem-medika Dzięki temu, będziesz mogla liczyć na indywidualne i bardzo korzystne rabaty.

związek faktorów

Re: biznes kosmetyczny

: 07 sie 2019, 11:52
autor: paskan
W biznesie bardzo ważne jest też uzyskiwanie wyróżnień takie jak https://europeanquality.eu/laureaci-2/laureaci-2018/ czyli europejskie certyfikaty jakości. Sprawi to, że inni potencjalni klienci chętni do współpracy będą wiedzieli, że nasza firma jest rzetelna i warta jakichkolwiek wspólnych ruchów. Poczytajcie na ich stronie jakie wymagania musi spełniać Wasza firma żeby uzyskać taki certyfikat.

Re: biznes kosmetyczny

: 22 sie 2019, 19:31
autor: mrdaisy
Według mnie, powinnyście postawić na sprawdzony i profesjonalny sprzęt. Tutaj : https://activeshop.com.pl/artykuly/elek ... a-giovanni możecie zakupić wiele przydatnych urządzeń do użytku kosmetycznego. Dodatkowo, możecie przeczytać tam ciekawe artykułu na temat nowości w zakresie medycyny estetycznej. Dajcie znać, co sądzicie o tym zabiegu :)

Re: biznes kosmetyczny

: 04 wrz 2019, 19:38
autor: finka125
Każdy biznes rozpoczyna się od pieniędzy. Dlatego może warto zastanowić się nad ich stabilnym pozyskaniem, na np. niespodziewane wydatki? Może www.finiata.pl Ci w tym pomoże. To odnawialna linia finansowania nastawiona na wszystkich przedsiębiorców. Ich działania rozpoczynają się w Internecie - nie musisz fizycznie żadnej umowy - wszystko jest online! Koszt takiej sługi to jedynie 2,32% od pożyczonej kwoty. Postaw więc na ich dobre podejście, profesjonalizm oraz ciekawe spojrzenie na wszystko.

Re: biznes kosmetyczny

: 16 wrz 2019, 10:30
autor: mozina
Prowadząc swój zakład może Ci się przydać obsługa informatyczna firm . Wiadomo, że nie każdy jest na tyle dobry w temacie, że jest w stanie zrobić sobie takie rzeczy sam. Dlatego ja jestem zdania, że zadania z tego zakresu najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy na co dzień mają do czynienia z takimi tematami. Ci po zapoznaniu się z branżą, jak i potrzebami konkretnej firmy dopasują optymalne rozwiązania. Warto sobie poczytać na temat tego, co obecnie w tym zakresie oferuje rynek. Taka wiedza może okazać się pomocna.

nawilżacze i oczyszczacze powietrza venta

Re: biznes kosmetyczny

: 21 paź 2019, 12:53
autor: kermia
Nawet w biznesie kosmetycznym potrzebna może okazać się drukarka fiskalna oprócz kasy. Takich urządzeń na rynku jest naprawdę wiele, więc podjęcie decyzji może okazać się niełatwym zadaniem. Na stronie https://www.pckf.pl/drukarki-fiskalne znajdziesz firm, która od lat działa w tej branży, więc wie na ten temat niemalże wszystko. Ci eksperci po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami dopasują odpowiednie urządzenie dostosowane do potrzeb konkretnego biznesu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz się z nimi skontaktować, z pewnością Ci pomogą.

Re: biznes kosmetyczny

: 10 sty 2020, 17:51
autor: mycha
Obecnie dla biznesu kosmetycznego nastały naprawdę dobre czasy. Można bowiem wiele zarobić prowadząc tego typu działalność. Nie tylko kobiety zaczęły bowiem bardziej dbać o siebie. Warto oferować swoim klientom szeroki zakres usług. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest stylizacja rzęs. Tutaj https://amazinglashes.com/ można się kompleksowo zaopatrywać.

Re: biznes kosmetyczny

: 16 sty 2020, 11:35
autor: sliwka
Myślę że biznes kosmetyczny w dzisiejszych czasach to super rozwiązanie :)

Re: biznes kosmetyczny

: 02 lip 2021, 13:07
autor: Różal
Kosmetyki zawsze będą w modzie, na to zawsze będzie zapotrzebowanie więc myślę, że to dobry pomysł jak najbardziej. Będziesz potrzebowała jednak informatyka, w tych czasach ciężko zaistnieć w świecie biznesu bez odpowiedniej widoczności w sieci. Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto zatrudniać informatyka na etat, lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na usługi outsourcingu it. Przemawia za tym wiele aspektów. Po pierwsze, zewnętrzna firma będzie w każdej chwili do dyspozycji. Po drugie, będą w stanie rozwiązać każdy problem. A po trzecie, co ważne, decydując się na outsourcing IT redukujemy koszty, wychodzi to prostu taniej i to zdecydowanie.