Strona 1 z 1

Skuteczne odkurzanie

: 02 lut 2021, 20:07
autor: Norberta
Hej wam. Słyszeliście może o ciekawej instalacji, jaką jest system centralnego odkurzacza? Ponoć to o wiele skuteczniejszy, a przy tym bardzo cichy sposób na sprzątanie. Bylibyście zainteresowani inwestycją w coś takiego? Myślę, że dobrze sprawdzi się przede wszystkim w biurach i innych firmach, choć w domu też na pewno da radę. Jak sądzicie?

Re: Skuteczne odkurzanie

: 18 lut 2021, 21:55
autor: Bełzi
Ogólnie zdecydowanie warto współpracować z dobrą firmą, która specjalizuje się w sprzątaniu, różnorodnych powierzchni, więc tu na pewno wyjdziemy na plus i będziemy zadowoleni. Polecam zapoznać się z ofertą http://emkaserwis.com.pl/ firma ma doświadczenie, odpowiednich pracowników, stosuje nowoczesne środki czyszczące

Re: Skuteczne odkurzanie

: 09 kwie 2021, 13:01
autor: Karolkać
Kupiłam odkurzacz firmy Ariete. Od tego czasu polubiłam odkurzanie, a nawet sprzątanie samochodu. Odkurzacz zbiera wszystkie zanieczyszczenia. Dociera do wszystkich problemowych zakamarków. Jest wygodny w obsłudze i bardzo cichy, za co duży plus. Używam już pewien czas i działa bez zarzutów.

Re: Skuteczne odkurzanie

: 29 kwie 2021, 13:26
autor: maśa
Karolkać pisze: ↑09 kwie 2021, 13:01 Kupiłam odkurzacz firmy Ariete. Od tego czasu polubiłam odkurzanie, a nawet sprzątanie samochodu. Odkurzacz zbiera wszystkie zanieczyszczenia. Dociera do wszystkich problemowych zakamarków. Jest wygodny w obsłudze i bardzo cichy, za co duży plus. Używam już pewien czas i działa bez zarzutów.
Ja jestem wierna odkurzaczom Electroluxa, bardzo porządne sprzęty, teraz zakupiłam bezworkowy i bez kabla Pure Q9 i używa się go świetnie.

Re: Skuteczne odkurzanie

: 02 maja 2021, 16:58
autor: Łuccja
Cześć dziewczyny. Ostatnio miałam tyle pracy, że sprzątanie mieszkania było dla mnie niemożliwe do zrobienia. Zdecydowałam się na usługi sprzątania warszawa https://fugao-sprzatanie.pl/. Wiecie tak na próbę, bo nigdy nie zamawiałam firmy sprzątającej. Przyznam, że to dla mnie ogromne odciążenie i co dwa tygodnie zamierzam zrobić sobie odpoczynek i zlecić sprzątanie Fugao.

Re: Skuteczne odkurzanie

: 23 cze 2021, 23:19
autor: miłka
Kiedyś mi się wydawało, że dokładnie odkurzam, ale jak zobaczyłam, ile wciąga roomba podczas jednego cyklu to zmieniłam zdanie :) Teraz zostawiam jej to zadanie, przy dwójce dzieci mam wystarczająco dużo zajęć. Nie uważam, że wszystko zrobię najlepiej sama.