Strona 1 z 1

haft na polarze

: 19 lut 2021, 19:40
autor: Zenuś8312
Hej, może wiecie, która firma wykonuje haft na polarze Kraków? Nie mam pojęcia która firma zajmuje się takimi rzeczami. Mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii, ponieważ nie wiem która firma jest warta uwagi. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności?

Re: haft na polarze

: 16 mar 2021, 19:52
autor: Miruś
Ja potrzebuję zrobić haft logo. Kraków mnie interesuje, ewentualnie najbliższe okolice, bo chciałbym to załatwić osobiście. Znalazłem taką firmę https://grafihaft.pl/haft-komputerowy/ czy będzie ok? Wydaje mi się, że tak, ale w sumie to ja się nie znam. Mamy tu jakiś specjalistów w tej dziedzinie? Pozdrawiam

Re: haft na polarze

: 11 lis 2021, 10:19
autor: kazik223ąą
Jestem bardzo ciekawy ile osób zdecyduje się na bardzo dobrą ofertę Arlena haft komputerowy . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego przyjaciela. Każdy kto z tej oferty skorzysta to na pewno bardzo dobrze zrobi. Sam z tej oferty już skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Moim zdaniem to jest najlepsza oferta na całej ziemi i naprawdę każdy powinien skorzystać z tej oferty i na pewno powinien zrobić to bardzo szybko bo bardzo się opłaca.