Strona 1 z 1

Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 06 mar 2021, 11:38
autor: TomekEł
Cześć :)
Na jakie płytki ceramiczne warto zwrócić uwagę i gdzie ich szukać w najlepszych cenach. Szukam ciekawych propozycji do nowoczesnej łazienki, może coś w szarości, albo bieli. Nie wiem na co się zdecydować, może macie dla mnie jakieś podpowiedzi z własnych doświadczeń jak sie za to zabrać i też jak to poszło u Was?

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 09 mar 2021, 8:05
autor: Uręk
W mojej opinii jeżeli już jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia łazienkowego, w tym również płytki ceramiczne, ale również kabiny prysznicowe, czy też baterie w nowoczesnym wydaniu. Poza tym na https://www.lazienkaplus.pl/ można liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie terminowe realizacje.

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 10 mar 2021, 9:15
autor: Upiłek
Jak najbardziej jest to dobry kierunek, jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu online z wyposażeniem łazienkowym przez płytki, kabiny, armaturę, czy meble kuchenne. Obsługa na poziomie, realizacje terminowe i do tego rozsądny zakres cenowy. Do tej pory korzystam też jak muszę m.in wymienić baterie umywalkowe.

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 14 mar 2021, 10:45
autor: Iroś
Interesujący temat i oczywiście mam nadzieję, ze temat jeszcze trochę nam się tutaj rozwinie. Przede wszystkim liczę na jasne warunki, pełne wsparcie obsługi podczas całej realizacji i duże możliwości wyboru stylowych płytek, kabin, mebli, armatury, czy umywalek. Pozdrawiam serdecznie i udanych zakupów oczywiście życzę!

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 24 mar 2021, 9:27
autor: ŁucjaOs
Trzeba się zgodzić, że LazienkaPlus przygotowała mnóstwo świetnych propozycji, jeżeli chodzi o wyjątkowe płytki ceramiczne ale i pozostałe wyposażenie łazienkowe. Dlatego też zdecydowaliśmy się postawić na przepiękne płytki pachworkowe Paradyż Brook. No i do tego udało się złapać naprawdę fajną promocję, zajrzyj https://www.lazienkaplus.pl/pl/plytki-c ... patchwork/ i daj znać jak tam czy zakupy się udały :)

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 27 mar 2021, 9:01
autor: Lućka
Rzeczywiście remont nas trochę wykończył - zawiódł nas fachowiec, bo nie dość ,że nie przyszedł w umówionym terminie to jakość jego pracy pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście w porę zorientowaliśmy się w jego umiejętnościach i podziękowaliśmy za współpracę. Odwiedziliśmy sklepy Janki i tam bardzo życzliwy pan dam nam kontakt do prawdziwego fachowca. Owszem musieliśmy jeszcze poczekać, bo jak ktoś jest dobry to ma zajęte terminy, ale wszystko skończyło się dobrze.

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 29 mar 2021, 0:00
autor: newbie
Upiłek pisze: ↑10 mar 2021, 9:15 Jak najbardziej jest to dobry kierunek, jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu online z wyposażeniem łazienkowym przez płytki, kabiny, armaturę, czy meble kuchenne. Obsługa na poziomie, realizacje terminowe i do tego rozsądny zakres cenowy. Do tej pory korzystam też jak muszę m.in wymienić baterie umywalkowe.
Sprawdź sobie np. https://www.camero.pl/plytki-ceramiczne ... he-piemme/ Znajdziesz tram spory wybór takich płytek, które można łatwo dobrać do różnych wnętrz.

bęben zwrotny

Re: Wyposażenie łazienkowe - płytki ceramiczne

: 16 lip 2021, 8:36
autor: gabryśka
Od siebie mogę polecić bardzo dobry sklep, w którym znajdziecie baterie łazienkowe w całkiem dobrej cenie. Jest to https://sklep.sotbe.com/ , prezentują się bardzo elegancko, są stabilne, wytrzymałe, a także znajdziecie tutaj jeszcze inne akcesoria do łazienki czy kuchni

szyna n