Strona 1 z 1

reklama dla firmy

: 06 mar 2021, 18:45
autor: gość
Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.

Re: reklama dla firmy

: 08 mar 2021, 12:06
autor: Miłosz
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o skutecznej reklamie to zobaczcie na stronę https://www.znajdzreklame.pl/blog/kampa ... arketingu/ ciekawie opisują tutaj inną sztukę marketingu jaką jest graffiti. Zobaczcie poczytajcie na czym to polega i dlaczego warto w to zainwestować.

Re: reklama dla firmy

: 14 mar 2021, 20:11
autor: groszek
Z doświadczenia powiem, że u mnie najlepsze efekty przyniosły działania marketingu szeptanego, gdzie agencja http://influeme.com/ tą dyskretną techniką docierała bezpośrednio do odbiorców docelowych. Całość realizowana w sposób pomysłowy ale i wyglądający naturalnie, tak by nie wzbudzić niepotrzebnej uwagi konkurencji.

funkymedia

Re: reklama dla firmy

: 17 mar 2021, 9:51
autor: etna
Ja już wiele sposobów na reklamę sprawdziłam i najwięcej zyskałam na działaniach prowadzonych przez agencją http://ebi-marketing.pl/ . Reklama w sieci to ich specjalizacja, którą doskonale opanowali. Na podstawie swojego doświadczenia i poznaniu mojej działalności, przeprowadzili kompletną kampanię marketingu internetowego, zwiększając świadomość lokalną mojego istnienia.

Re: reklama dla firmy

: 19 mar 2021, 15:47
autor: Nataliś
Ogólnie jest bardzo dużo różnych form reklamowych i muszę przyznać, że jak najbardziej na dzień dzisiejszy doskonale sprawdza się reklama w Internecie. Osobiście korzystam z usług https://push-ad.com/ i muszę przyznać, że jak najbardziej takie kampanie push są doskonałym rozwiązaniem.

Re: reklama dla firmy

: 23 mar 2021, 12:11
autor: Wronkiś
Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze sprawdzają się reklamy na plandekach samochodowych. Polecam tu współpracę z firmą https://parys-wroclaw.pl/. Mają odpowiednie rozwiązania, ceny są rozsądne. Same plandeki o różnych rozmiarach, odporne na warunki, porywy wiatru, bardzo estetycznie wykonane

polska jest najważniejsza wikipedia

Re: reklama dla firmy

: 24 mar 2021, 8:34
autor: Oluś23
gość pisze: ↑06 mar 2021, 18:45 Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Pamiętaj o tym, aby znaleźć też dobrą domene dla storny, aby potem pozycjonować tą stronę firmową. Domena jest istotną sprawą, dlatego warto zerknąć tutaj https://rankinghost.pl/domena/. Tam znajduje się przydatny artykuł o domenach.

Re: reklama dla firmy

: 24 mar 2021, 11:48
autor: śim
Jeśli chodzi o dobrą reklamę firmy, najlepiej będzie się tu sprawować strona internetowa. A firma która specjalizuje się w tej dziedzinie to Hermer. Jakiś czas temu wpadłem właśnie na nich i naprawdę się nie zawiodłem. W dosyć szybkim tempie zrobili oni moją stronę intranetową, wszystko działa na perfekt i dzięki właśnie temu mam całkiem sporo klientów. Naprawdę polecam tą firmę wszystkim!

Re: reklama dla firmy

: 02 kwie 2021, 9:20
autor: Aśka677
Jeżeli zależy Wam na dobrze zorganizowanej i skutecznej reklamie to polecam firmę Novem. Jest to agencja marketingowa Kraków, z którą prowadzę współpracę już od dłuższego czasu. Podoba mi się to, że wysyłają mi regularne raporty, dzięki czemu wiem na bierząco czym się zajmują :)

Re: reklama dla firmy

: 07 kwie 2021, 13:42
autor: papuś
Reklama firmy to rzecz w moim przekonaniu absolutnie obowiązkowa. Warto mieć na uwadze to, że jest to poniekąd także nasza wizytówka. Dlatego warto powierzyć takie zadanie profesjonaliście, który dobrze wie, jak to wszystko musi funkcjonować. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem z możliwych okazał się copywriting warszawa .

Re: reklama dla firmy

: 20 kwie 2021, 16:22
autor: Bączek
Co by nie było to jak najbardziej sama reklama dla firmy jest czymś niezwykle istotnym i ja również chętnie nad nią pracuję. Mogę z całą pewnością każdemu polecić również przeczytanie wpisu https://push-ad.com/push-notyfikacje-w-chrome/ gdzie dokładnie określono jak sprawdzają się notyfikacje push w przeglądarce Chrome.

Re: reklama dla firmy

: 21 kwie 2021, 9:27
autor: zośka1
Reklama jest bardzo ważna. Moja działalność zyskała na sile dzięki skutecznemu pozycjonowaniu przez seo sklep https://backlink24.pl/informacje/37-sklep-seo.html . Opracowana przez nich strategia okazała się strzałem w 10. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Re: reklama dla firmy

: 22 kwie 2021, 9:45
autor: Małgosia
Heyka. Zastanawiam się nad skutecznością marketingu mailowego z punktu widzenia SEO. Założyłem konto w programie do mailingu, prowadzę kampanie mailingowe, ma super narzędzie analityczne, jednak pomyślałem, czy ten sposób reklamy ma wpływ nie tylko na sprzedaże, lecz również na lepszy ranking w Google?

Re: reklama dla firmy

: 22 kwie 2021, 10:57
autor: Gośka
Na początek może warto zamówić gadżety reklamowe :) Sama tak zrobiłam i na stronie spiroprint.pl zamówiłam sporą ilość różnego rodzaju drobiazgów, które dorzucam do zamówień klientów. Jakość ich jest dobra, w rzeczy słabej jakości przecież bym nie inwestowała.

Re: reklama dla firmy

: 23 kwie 2021, 20:36
autor: Róża66
A słyszeliście może na czym polegają kampanie offline? Znalazłam je w ofercie firmy Promo Agency, ale nie do końca wiem na czym polegają... Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z tą firmą, powiedźcie mi tylko czy warto w to inwestować? Czy lepiej samemu zająć się reklamą?

Re: reklama dla firmy

: 05 maja 2021, 16:46
autor: Miłosz
Polecam serdecznie Torby bawełniane oni oferują torby bawełniane, papierowe, jutowe, filcowe. Na takich torbach jest dużo miejsca i spokojnie można na nich nadrukować swoje logo. Fajna opcja i skuteczna na reklamę dla każdej firmy. Polecam serdecznie.

Re: reklama dla firmy

: 09 maja 2021, 10:59
autor: Żaba
Reklama firmy to naprawdę ważna rzecz. Szczególnie teraz kiedy w każdej branży konkurencja jest naprawdę spora. Jednak żeby reklama była zrobiona tak jak powinna potrzebna jest naprawdę spora wiedza. Nie mając jej lepiej powierzyć to zadanie specjalistom. Tych naprawdę nie brakuje. Mnie w tej materii pomógł bardzo copywriting poznań . Cieszę się, że do nich trafiłam.

Re: reklama dla firmy

: 21 maja 2021, 0:04
autor: piasia
Jeśli mowa o deweloperach, w ich przypadku warto zainwestować w kampanię marketingową u https://www.iamfordeveloper.pl . Aktywnie działają w sieci, korzystają ze sprawdzonych modeli rozwiązań które mają na celu wzmocnienie pozycji marki, dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, przygotowanie materiałów wizualnych wspierających sprzedaż. Prowadzą działania w zakresie marketingu internetowego - Google Ads, FB Ads, SEO. Posiadają wiedzę i możliwości, korzyści z ich działań znacznie przerosną ich koszty.

Re: reklama dla firmy

: 21 maja 2021, 15:49
autor: Janećzka
Bardzo polecam pomyśleć o pozycjonowaniu , bo dzięki niemu jest sie bardziej widocznym w sieci. Co do agencji to godną polecenia jest agencja interaktywna Proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl Polecam zajrzec tez na ich portfolio jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych.

Re: reklama dla firmy

: 25 maja 2021, 11:01
autor: zyłka
Według mnie dobra reklama to klucz do sukcesu. Pomyślałabym również nad https://davestudio.pl/filmy-wizerunkowe-promocyjne/ , takie filmy wizerunkowe pozwalają na refleksyjne zapamiętanie produktu. Klient dzięki temu pamięta i wie gdzie ewentualnie wrócić w razie potrzeby. Pomyślcie nad tym rozwiązaniem koniecznie.

Re: reklama dla firmy

: 07 lip 2021, 19:49
autor: mańka
Reklama firmy to rzeczy niebywale ważna. To jedyny sposób na to, żeby się pokazać, poinformować o swoim istnieniu. Form reklamy jest wiele więc warto korzystać z różnych. Jednak w moim przekonaniu najważniejsza jest reklama internetowa. To dzięki niej właśnie jesteśmy w stanie dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców czyli potencjalnych klientów. Ostatnio natrafiłam na poradnik https://piotrpolok.pl/redakcja-korekta-tekstu/ . Skontaktowałam się z Panem Piotrem i po przeprowadzonej rozmowie zdecydowałam się na pomoc z jego strony, To był bardzo dobry wybór.