Strona 1 z 1

laweta

: 16 mar 2021, 11:51
autor: Heniuś13
Witam, czy Laweta Ustroń to dobra opcja? Szukam firmy, która przyjedzie o każdej porze, bo wiadomo, że awarie zdarzają się różnie. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście jeszcze takiej potrzeby?

Re: laweta

: 08 maja 2021, 19:40
autor: tośka
Wiesz, że jest taka usługa jak Mobilny mechanik Kraków ? Warto sobie z niej skorzystać, kiedy na przykład samochód nie chce nam odpalić na trasie, albo zatrzaśniemy sobie kluczyki w samochodzie. Ja korzystałam ostatnio z ich usług i bardzo polecam - dla mnie rewelacja.

Re: laweta

: 26 maja 2021, 14:02
autor: Rafał
W przypadku zatrzaśnięcie kluczyków na terenie Trójmiasta polecić mogę ślusarza z Gdańska najlepszeotwieranie. Solidny fachowiec, szybko przyjeżdża na miejsce i otwiera błyskawicznie, bezinwazyjnie auto profesjonalnym sprzętem, bez żadnych rysek, co ważne działa przez cały rok 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Re: laweta

: 06 cze 2021, 10:54
autor: andżela9
Zawsze warto mieć pod ręką namiary na pomoc drogową. Przecież nigdy nie wiemy, co się stanie na drodze. Mi ostatnio pomogła pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: http://pomocdrogowa.lowicz.pl/ . Jestem im za to bardzo wdzięczna i polecam ich usługi.

Re: laweta

: 04 lip 2021, 18:59
autor: Miłosz
Natomiast ja wiem, który serwis samochodowy w Krakowie jest godny polecenia - https://serwis-samochodowy-krakow.pl/ Dla mnie ich usługi to rewelacja. Wymiana sprzęgła - tanio, szybko i profesjonalnie i to się ceni ! Polecam ich szeroki wachlarz usług :)

Re: laweta

: 11 paź 2021, 18:03
autor: mąż
Sam z własnego doświadczenia wiem, że namiar na sprawdzoną lawetę warto posiadać. Poruszając się samochodem zawsze jesteśmy narażeni na jakieś zdarzenia. Ja kiedyś skorzystałem z tej, którą znalazłem najbliżej miejsca mojego postoju https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Byłem bardzo zadowolony więc zapisałem sobie namiar. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy i komu może jeszcze się przydać.