Strona 1 z 1

Elektrownia słoneczna

: 18 mar 2021, 12:27
autor: Ananiasz1984
Cześć forumowicze! Co powiecie na własną elektrownię słoneczną? Moim zdaniem w dużych gospodarstwach domowych fotowoltaika naprawdę dobrze się sprawdza, a koszty za energię mogą dzięki temu znacznie zmaleć. Nie da się ukryć, że inwestycja szybko się zwraca, a na dodatek taka instalacje jest ekologiczna i ani trochę nie szkodzi środowisku. Bylibyście zainteresowani? Chyba że już się zdecydowaliście?

Re: Elektrownia słoneczna

: 09 maja 2021, 11:42
autor: owiś0443
Wiedzieliście, że kolektory słoneczne pozwalają sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu? Sama myślę właśnie nad tym i czytam różne artykuły. Przyznaję, że bardzo fajne możecie znaleźć na stronie https://www.ogrzewamy.pl/poradnik/kolek ... o-co-i-cwu , więc śmiało sobie skorzystajcie.

Re: Elektrownia słoneczna

: 03 cze 2021, 18:13
autor: jksał
Pobieranie energii w ten sposób byłoby niemozliwe bez zadbania o najwyższej klasy kolektory słoneczne. W koncu zdecydowalismy sie na te z oferty https://www.biawar.com.pl/produkty/kolektory-sloneczne/ co bylo perfekcyjnym wyborem. Takie zasilanie pojawia sie w coraz wiekszej ilosci polskich gospodarstw, takze czemu mialem nie skorzystac?

Re: Elektrownia słoneczna

: 13 mar 2023, 10:38
autor: Piotr 125
uważam że elektrownia słoneczna jest opłacalna polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek impregnatów do drewna i metalu gwoździ śrub śrubek klei silikonowych płyt kartonowo gipsowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl