Strona 1 z 1

siłownia domowa

: 30 mar 2021, 21:03
autor: siłownia
Hej ludzie, sklep z akcesoriami fitness - szukam takiego z wysokiej jakości sprzętem, najlepiej profesjonalnym i z którego korzystają sportowcy. jakby oferowali jakieś dodatkowe benefiny np. karty lojalnościowe, aplikacje z ćwiczeniami było by super :D

Re: siłownia domowa

: 17 kwie 2021, 19:03
autor: Fuśka
Mogę Ci polecić jedną stronę z na prawdę wysokiej jakości sprzętem. Ceny też są rewelacyjne więc warto sprawdzić. Typowo zainteresowała mnie ta bieżnia https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... wflex.html Dobra jakość, dobre opinie. Wszystko na swoim miejscu. W zakładkach znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy.

Re: siłownia domowa

: 21 wrz 2023, 16:40
autor: Sławomir
Jakie Wy macie zdanie na temat treningu na świeżym powietrzu? W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie oraz sylwetkę? Osobom zainteresowanym tym tematem mogę polecić sprawdzić ofertę siłowni zewnętrznych od firmy Fitpark - https://fitpark.pl/realizacje/ .

Re: siłownia domowa

: 11 paź 2023, 21:43
autor: Edward 40
Cześć, Zastanawiam się nad zakupem roweru enduro https://goodsport.pl/rowery/gorskie/enduro-dh/ , ponieważ słyszałem, że są świetne do zjazdów i trudnych tras. Czy ktoś ma doświadczenie z rowerami enduro? Jakie są wasze opinie na ten temat? Czy to naprawdę taki hit, jak mówią?

Re: siłownia domowa

: 26 paź 2023, 8:01
autor: Board23
Jeśli chcecie stworzyć domową siłownię, to nie zapominajcie o tym, że konieczny do tego wszystkiego jest profesjonalny sprzęt. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki wybrać, to przede wszystkim powinniście wziąć pod uwagę ofertę https://www.k-sport.com.pl/ . Tam pomogą wszystko dobrać.

Re: siłownia domowa

: 29 paź 2023, 16:56
autor: Sławomir
Na stronie https://www.fitpark.pl/ znajdziecie ofertę firmy Fit Park, która jest czołowym producentem siłowni zewnętrznych w Polsce. Według mnie jest to idealne rozwiązanie na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.