Strona 1 z 1

oferty nieruchomości

: 30 mar 2021, 22:02
autor: drażka21
Jakie możecie polecić portale z ofertami jeśli chodzi o nieruchomości? Zależy mi żeby było dużo ofert. Mogą być takie ogólnokrajowe albo bardziej lokalne, wtedy to zachodniopomorskie najlepiej, ostatecznie pomorskie. Chcę trochę zainwestować. Zawsze lepsza opcja nieruchomości niż kasa na koncie.

Re: oferty nieruchomości

: 31 mar 2021, 10:38
autor: iśka
A to pewnie, raczej na inwestowaniu w nieruchomości nie stracisz. Jak dla mnie taki najbardziej znany serwis to https://www.dobryadres.pl/ i właśnie dotyczy zachodniopomorskiego. Tu masz oferty z różnych biur nieruchomości więc już przez to o ile jest więcej ofert. Zobacz sobie :)

Re: oferty nieruchomości

: 31 mar 2021, 16:06
autor: Łukasz2
A to może i ja coś tu znajdę skoro dużo ofert. Po świętach mamy zamiar z żoną zacząć szukać jakiegoś mieszkanka. Tyle, że nie pod inwestycje, a dla siebie. Pora pomyśleć o czymś swoim. Tylko, że póki co bardziej rynek wtórny, to i tak będzie wydatek. Przejrzymy sobie ten portal, może akurat coś trafimy.

Re: oferty nieruchomości

: 01 kwie 2021, 10:54
autor: elfik12
Inwestycja w nieruchomości to bardzo dobry pomysł. Tylko właśnie trzeba zwrócić uwagę na to, żeby była to dobra lokalizacja. Serwis Dobry Adres znam i też mogę potwierdzić, że tam o wiele szybciej można znaleźć coś zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, ponieważ ogłoszeń jest tam bardzo, bardzo dużo. Są mieszkania, są domy, też do wyboru rynek pierwotny i wtórny. Z mężem dla córki szukaliśmy tam mieszkania dla córki i się udało.

aow

Re: oferty nieruchomości

: 01 kwie 2021, 14:02
autor: drażka21
Przede wszystkim dzięki wielkie za odzew. Jeszcze tak nie miałam czasu żeby dokładnie przejrzeć. Ale już na pierwszy rzut oka to ilość ogłoszeń i ofert różnego rodzaju nieruchomości jest tu bardzo dużo. Sprawdzę sobie bardzo dokładnie, poprzeglądam konkretne lokalizacje i ceny i myślę, że coś tu znajdę.

Re: oferty nieruchomości

: 07 kwie 2021, 11:14
autor: Bestia
Sporo ofert domów oraz działek można znaleźć również na stronie https://chmielowiec.otodom.pl/. Polecam tam zajrzeć jeśli szukacie czegoś sprawdzonego oraz w dobrej lokalizacji. Plusem jest również to, że można liczyć na pomoc biura w kwestii dopięcia wszelkich formalności.

Re: oferty nieruchomości

: 12 kwie 2021, 20:03
autor: Bączek
W sumie na rynku nie brakuje ofert nieruchomości i muszę przyznać, że z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ja miałem okazję niedawno sprzedawać mieszkanie, a że zależało mi na czasie to szukałem kompleksowego rozwiązania. Właśnie dlatego odezwałem się do firmy https://skupujemym.pl/ która skupiła moje mieszkanie.

Re: oferty nieruchomości

: 13 kwie 2021, 15:58
autor: mątwa
Moim zdaniem fajnych ofert nieruchomości zdecydowanie warto szukać. Teraz inwestowanie w nieruchomości szczególnie na rynku pierwotnym naprawdę się opłaca. Można na tym fajnie zarobić. Ja zaczęłam interesować się flipoawaniem i sporo na ten temat znalazłam w sieci. Są z tego nawet szkolenia więc zdecydowanie z takiego skorzystam.

blepharoplasty

Re: oferty nieruchomości

: 13 kwie 2021, 16:55
autor: Zdziś
Faktycznie samych ofert nieruchomości jest cała masa i myślę, że bez problemu jest w czym wybierać. Jak dla mnie bardzo fajną sprawą była również owocna współpraca z firmą http://kasa-za-m.pl/ gdyż bez najmniejszego problemu zdecydowali oni się skupić moje mieszkanie. Dla mnie taka transakcja była czymś niezwykle ważnym.

Re: oferty nieruchomości

: 17 kwie 2021, 17:41
autor: oliś9393
Wśród różnych ofert można znaleźć też taką opcję, jak skup nieruchomości i wydaje mi się, że taki skup nieruchomości jest dobrą ofertą dla obu stron. Czasem ciężko sprzedać mieszkanie, jeśli jest np. zadłużone, a firmy, które oferują skup zdecydują się nawet na skup takiego mieszkania. Polecam rozważyć wszystkie możliwości i podjąć odpowiednią decyzję.

Re: oferty nieruchomości

: 18 kwie 2021, 13:01
autor: shót
W sumie ja również szukam opcji kredytowej, ale na razie średnio mi to idzie. Chcę tutaj https://kredytczestochowa.pl/kredyt-hipoteczny/ sprawdzać jeszcze, co mogę, a czego nie, ale zobaczymy, czy uda mi się z pracy wyrwać. Wiecie, szef wyczulony jest ostatnio na takie różne możliwości, dlatego wydaje mi się, że warto jednak ostrożnie postępować.

Re: oferty nieruchomości

: 20 kwie 2021, 10:44
autor: nuć
nieruchomości? Ja poszłam w stronę domku jednorodzinnego! i jestem bardzo zadowolona, że wybrałam https://www.mgprojekt.com.pl/idealny taki idealny dom zamiast jakiegoś mieszkania! Kochani polecam Wam bardzo :) A wy wolicie mieszkanie czy dom? osobiście powiem Wam, że lepszym wyborem jest dom!

Re: oferty nieruchomości

: 20 kwie 2021, 12:50
autor: nruchomość34
Znalazłam ciekawie zaprojektowane mieszkania pod inwestycyjne na https://condo.pl/ jest to firma która ma najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z dużą wyobraźnią i masą pomysłów. Mieszkania inwestycyjne są wykonane w sposób dostosowany do upodobań klientów. Okolica jest przepełniona zielenią oraz jest miejsce na parkingi dla samochodów.

Re: oferty nieruchomości

: 25 kwie 2021, 11:25
autor: loleśka
Dlatego lepiej jest stawiać na duże i znane oraz doceniane na rynku firmy takie jak Atal, takie które budują atrakcyjne i funkcjonalne osiedla. Ten deweloper ma ogromne doświadczenie i jest od lat na rynku, jest też notowany na giełdzie, można im więc śmiało zaufać

Re: oferty nieruchomości

: 30 cze 2021, 23:56
autor: irenee
Teraz to mamy masę ciekawych ofert, opcji... Chociażby też bardzo popularne stały się takie https://dreamwoodhouse.com/domek-modulo ... -mieszkac/ domy mobilne, modułowe. Tam możecie sobie poczytać jakie minimalne parametry nawet muszą mieć, aby się żyło w nich bardzo komfortowo. Jednym słowem - takie inwestycje trzeba sobie dobrze przemyśleć.

Re: oferty nieruchomości

: 28 lip 2021, 11:18
autor: zośka
Jeśli chodzi o nieruchomości to ofert moim zdaniem nie brakuje. Można znaleźć dla siebie taką, która spełnia oczekiwania i wymagania. Z doświadczenia mogę doradzić, że warto też zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania na zarządcę nieruchomości. Dużo zależy od tego kto jak dba o wszelkie mieszkaniowe sprawy, czy można na nim polegać. Tu gdzie teraz mieszkam w Warszawie jest Per modum. Nie ma z nimi żadnych problemów. Nie ma, że coś jest niezrobione czy niedopilnowane.

Re: oferty nieruchomości

: 03 wrz 2021, 19:01
autor: Boguś
Samych ofert nieruchomości jest cała masa i jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest to, aby przede wszystkim wiedzieć na jaką nieruchomość najlepiej jest się zdecydować. Jeśli tak naprawdę zależy nam na szybkiej sprzedaży to firma https://transakcja24h.pl/ z całą pewnością będzie zainteresowana skupieniem takiej nieruchomości.