Strona 1 z 1

Kompleksowy projekt wnętrza

: 02 kwie 2021, 20:32
autor: Leszek87
Zgłaszaliście się kiedyś do biura projektowego, żeby ustalić, jak miałoby wyglądać wnętrze waszego mieszkania lub domu? Słyszałem, że niektóre z tego typu biur oferują projekty wnętrz online. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja i sam chętnie bym z niej skorzystał. Mam tylko nadzieję trafić na naprawdę doświadczoną ekipę.

Re: Kompleksowy projekt wnętrza

: 27 kwie 2021, 23:43
autor: Eryk
Kiedy kupowałem na stronie pracowni architektonicznej MG Projekt wybrany projekt, konkretnie "Sosenka" widziałem że prowadzą też bloga i forum...
Można tam uda się coś znaleźć na temat wnętrz! Ich projektanci są bardzo pomocni i konkretnie odpowiadają na pytania i wątpliwości ;)

Re: Kompleksowy projekt wnętrza

: 12 maja 2021, 6:18
autor: Łucia
My remontowaliśmy dom po rodzicach i zależało nam by wnętrza zaprojektował ktoś ze świeżymi pomysłami. Zdecydowaliśmy się na pomoc pani Sandry Mayer - https://mayer.org.pl/ . Wnętrza wyszły świetnie - nawet nie przypuszczałam, że w sumie kilkudziesięcioletni dom można tak super urządzić. Każdy pokój dopasowany jest do swojego mieszkańca, wygodny i elegancki. Kuchnia - świetnie rozplanowana. Jestem bardzo zadowolona i polecam biuro projektowe pani Sandry.