Strona 1 z 1

Stoisko na targ

: 19 cze 2019, 18:46
autor: arianna
stoisko musi być profesjonalne przygotowane, by faktycznie przyciągało wzrok i zachęcało klientów. Jest na rynku firma RETIO, która oferuje gotowe całe stoiska, a także elementy, które mogą pomóc w samodzielnym stworzeniu takiego miejsca https://www.retio.pl/, potykacze, standy reklamowe itp. Bardzo szybko realizują zamówienia i mają dobre ceny na swoje produkty, także warto zainteresować się tematem.

Re: Stoisko na targ

: 16 wrz 2019, 14:43
autor: Żona
Jeśli chodzi o flagi i maszty reklamowe, które na pewno również przydadzą Ci się na takich targach, to polecam zamówić je w firmie https://superdrukowanie.pl/107-flagi-i- ... rmowe.html. Możesz tam liczyć na bardzo wysoką jakość, szybki czas realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny :)

Re: Stoisko na targ

: 18 wrz 2019, 12:39
autor: tobias
Mam troche doswidczenia w organizowaniu takich stoisk wystawowych i wg mnie najwazniejsze jest wspolgranie i dopasowanie calego wystroju - niedopuszczalne jest aby czesc plakatow byla z zeszlego roku/zeszlej kolekcji a czesc z nowej - wszystko musi tworzyc spojna calosc (takze wizualnie) Pozdrawiam

Re: Stoisko na targ

: 13 gru 2020, 19:40
autor: Arletta_ś
hmmm myślę, że na targi dobre byłoby coś a la wyspa handlowa. Producent http://prodekor.com.pl/oferta/wyspy-handlowe/ ma bardzo fajne meble, może akurat coś podpasuje. Czasami na targach stoiska są już wyposażone, ale myśmy akurat dostawali zawsze wydzielone miejsce, ale wszystko musieliśmy mieć własne.

Re: Stoisko na targ

: 20 gru 2020, 3:14
autor: mayczak
Targi zagraniczne i krajowe to niesamowity potencjał marketingowy dla firm szukających nowych partnerów handlowych. Firmy mają okazje zaprezentować się przed możliwymi klientami biznesowymi. Pierwsze wrażenie, estetyka stoiska targowego i oferowanych produktów to gwarancja sukcesu dlatego warto zainwestować w porządne stoiska. Właśnie https://smartdesign-expo.com/landing/st ... wiennicze/ specjalizuje się w produkcji stoisk.

Re: Stoisko na targ

: 07 sty 2021, 16:59
autor: Nelćia
Jeśli wybierasz się na targi branżowe ze swoja firma, a nie posiadasz jeszcze odpowiedniego stoiska, zapraszamy do naszej firmy https://www.bws.poznan.pl/, która zaprojektuje dla Ciebie wszytko, także skuteczność reklamy Twojej firmy gwarantowana.

Re: Stoisko na targ

: 29 sie 2021, 16:24
autor: ryż
Podpowiem też, że takie stoisko można wyróżnić dodając odpowiednią oprawę świetną albo przy większym budżecie – uzupełnić o ekrany do wyświetlania np. filmów, prezentacji, materiałów multimedialnych etc. Tutaj dodatkowo może dojść nagłośnienie. Jeśli byście szukali namiarów na firmę, która oferuje takie oświetlenie, to pozostawiam kontakt do https://bvs.com.pl/ . Sami korzystaliśmy z ich usług i są doskonałymi fachowcami. Praca z nimi to przyjemność.

player dvd blu ray

Re: Stoisko na targ

: 25 wrz 2021, 19:56
autor: newbie
ryż pisze: ↑29 sie 2021, 16:24 Podpowiem też, że takie stoisko można wyróżnić dodając odpowiednią oprawę świetną albo przy większym budżecie – uzupełnić o ekrany do wyświetlania np. filmów, prezentacji, materiałów multimedialnych etc. Tutaj dodatkowo może dojść nagłośnienie. Jeśli byście szukali namiarów na firmę, która oferuje takie oświetlenie,
Jeśli chodzi o oświetlenie, to można wybrać lampy zewnętrzne https://hurtownia-swiatla.pl/lampy-zewnetrzne Tym bardziej, jeśli stoisko będzie na zewnątrz.

ściernica garnkowa