Strona 1 z 1

Jak urządzić mały pokój?

: 10 kwie 2021, 14:03
autor: Bruno-66
Zastanawialiście się kiedyś, jak urządzić mały pokój, żeby maksymalnie wykorzystać dostępną w nim przestrzeń? Według mnie dobrym rozwiązaniem jest zabudowa wnęk. Meble na wymiar będą idealnie pasować, kiedy tylko dobierzemy odpowiednie wymiary. Mnie to zdecydowanie przekonuje, a was?

Re: Jak urządzić mały pokój?

: 20 kwie 2021, 13:43
autor: żąkil
Ja niedawno stanąłem przed zadaniem urządzenia pokoju niedużych rozmiarów i w dodatku dla kilkuletniego dziecka. Cóż było robić, zacząłem z córką przeglądać różne strony w sieci. Na tej https://www.meblezbajki.pl/ znaleźliśmy świetny wybór mebli dziecięcych. Wybraliśmy meble z motywem z ulubionej bajki mojej córki i je właśnie zamówiłem. Teraz jak pokoik jest już gotowy śmiało mogę powiedzieć że to był doskonały wybór. To prawdziwe królestwo małej księżniczki.

Re: Jak urządzić mały pokój?

: 28 maja 2021, 10:42
autor: Narcyzć90
Do dekoracji ścian często wykorzystuje się cegły, kamienie, klinkier. Ważna moim zdaniem, aby kupić materiał trwały. Tu macie fajny film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm ... Ceg%C5%82y jak dla mnie sporo podpowie, co kupować, a czego nie i co jest rozwiązaniem na lata, a co nie jest

Re: Jak urządzić mały pokój?

: 23 cze 2021, 12:47
autor: Boguś
Do pokoju każdego dziecka chłopca czy dziewczynki należy na początku pomyśleć o wygodnym łózko. Ja ostatnio kupiłam córce łózko https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe Jestem bardzo zadowolona bardzo mało miejsca zajmuje, jest wygodne i widać że na wiele lat. Tutaj są naprawdę fajne łóżka dla dzieci i młodzieży.

Re: Jak urządzić mały pokój?

: 24 cze 2021, 13:29
autor: Miła
Niedawno urządzaliśmy pokój dla syna to było trochę z tym roboty, ale meble to generalnie w większości z internetu :) dużo taniej i duży wybór :) np. łózko bardzo fajne znaleźliśmy u polskiego producenta https://www.anpol-meble.pl , i było znacznie taniej niż w sklepach stacjonarnych a jakość łóżka i wykonanie nawet lepsze :)