Strona 1 z 1

Hydroizolacja dla łazienki

: 30 kwie 2021, 14:00
autor: Fozeń
Witam!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości hydroizolacji dla łazienki, bo szukam skutecznych rozwiązań w tym zakresie i nie do końca wiem na co warto zwrócić szczególną uwagę pod względem trwałości, przylegania i dobrych warunków gwarancyjnych.

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 06 maja 2021, 11:09
autor: SzymonOł
Akurat odnośnie hydroizolacji w łazience, to polecam jednak zwrócić więcej uwagi na okolice w zakresie kabiny prysznicowej. My zdecydowaliśmy się na wybór producenta WaterBlock i z ich obsługi technicznej również można skorzystać m.in przy stworzeniu odpowiedniego projektu. Odnośnie systemy to połączenie Duo Flex i WB Membrana razem w taśmami WB TAPE PRO dały świetne efekty, problem znikł całkowicie.

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 10 maja 2021, 10:29
autor: Horeń
O proszę no tutaj jak najbardziej warto wymienić WaterBlock u których można liczyć na różnorodność produktów i specjalnych systemów w zależności od tego gdzie ma zostać wykorzystana bo są opcje dla tarasów, balkonów i fundamentów ale również własnie łazienek. Pozdrawiam i dajcie koniecznie znać jak już wybierzecie i będzie po montażu :)

tcw060 certyfikat

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 13 maja 2021, 12:16
autor: inńm
Nas zalało i niestety coś z tym było trzeba zrobić. Po osuszeniu wszystkiego przyszła kolej na naprawę, skorzystaliśmy z usług firmy ATP Hydroizolacje https://www.atp-hydroizolacje.pl/oferta . Oni wykonali kawał dobrej roboty, znają się na uszczelnianiu dylatacji, naprawie pęknięć, które też u nas były. Mają szeroki zakres usług i atrakcyjne ceny, mogę ich śmiało polecić, bo są świetnymi fachowcami, których opłaca się zatrudnić.

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 14 maja 2021, 7:45
autor: miŃiming
For his part, Postle did not put up much of a fight. He was clearly unprepared, as many would be without an attorney representing them. His lack of legal counsel dates back to December 2020, when Steven Lowe filed a motion to be relieved as Postle’s lawyer. He wrote: “Client has failed to comply with the written agreement between the firm and the client, and communication has otherwise ceased between client and attorney.” pg สล็อต

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 29 maja 2021, 20:34
autor: Dareś
Szukając profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru wysokiej jakości materiałów hydroizolacyjnych zarówno dla fundamentów i dachu to ze swoich doświadczeń polecam zwrócić uwagę na materiały i systemy pap przygotowane przez Icopal w przypadku których można liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i jednocześnie wieloletnie gwarancje które są potwierdzeniem standardów.

Re: Hydroizolacja dla łazienki

: 08 cze 2021, 10:56
autor: Maseń
Horeń pisze: ↑10 maja 2021, 10:29 O proszę no tutaj jak najbardziej warto wymienić WaterBlock u których można liczyć na różnorodność produktów i specjalnych systemów w zależności od tego gdzie ma zostać wykorzystana bo są opcje dla tarasów, balkonów i fundamentów ale również własnie łazienek. Pozdrawiam i dajcie koniecznie znać jak już wybierzecie i będzie po montażu :)
Też mam dobre zdanie na temat producenta WaterBlock, wysokiej klasy system hydroizolacji do wykorzystania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Licząc przy tym na pełne wsparcie, terminowość dostaw i też wszystko zgodnie z ustaleniami. Dlatego przy wykonywaniu jej przy fundamentach, a później łazience nie było problemów.