Strona 1 z 1

wybór nieruchomości

: 30 kwie 2021, 18:58
autor: miłka22
Trzymanie kasy na koncie mija się z celem teraz. Dlatego myślę o zainwestowaniu ich w nieruchomości. Myślę, że pomorskie lub zachodniopomorskie to byłby dobry kierunek. Chociażby ze względu na turystów. Jakie serwisy możecie polecić lub biura nieruchomości?

Re: wybór nieruchomości

: 30 kwie 2021, 20:43
autor: Krzyżostaniak
Trzymanie pieniędzy na koncie czy lokacie już od dawna się nie opłaca więc uważam, że twój pomysł inwestycji w nieruchomość to dobry plan. Zawsze można ją kupić, wyremontować c\y wykończyć, a później wynająć lub sprzedać z zyskiem. Co do szukania nieruchomości to może warto samemu zdecydować się na poszukiwania, a pomoże ci zapewne w tym lektura popularnego bloga i np. artykułu: https://horyzont-inwestycji.pl/dobra-in ... rozpoznac/

Re: wybór nieruchomości

: 30 kwie 2021, 22:36
autor: elfik12
Też się zgadzam, że inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł. Na tym to się nie straci i też taka forma inwestycji nie wymaga nie wiem jakiej wiedzy. Tylko w tym wypadku duże znaczenie ma lokalizacja. Przejrzyj sobie serwis https://www.dobryadres.pl/ . Jeśli chodzi o zachodniopomorskie to tu ofert jest najwięcej. A mieszkania bardzo różne, lokalizacja też.

Re: wybór nieruchomości

: 01 maja 2021, 10:54
autor: anyżka22
Podłączę się do rozmowy bo już jakiś czas szukam mieszkania i nic w sumie ciekawego nie znalazłam, albo ceny z kosmosu. Może być Kołobrzeg albo Świnoujście, bo to też z przeznaczeniem na wynajem. To sobie przejrzę ten serwis Dobry Adres jak tu tak dużo ogłoszeń. To dzięki.

Re: wybór nieruchomości

: 01 maja 2021, 17:38
autor: Łuki2
Zdecydowanie portal Dobry Adres warto odwiedzić i sprawdzić jakie mają oferty. A jest ich tam bardzo dużo, ponieważ z różnych biur nieruchomości, więc z automatu jest ich o wiele więcej. Dużym plusem jest łatwość wyszukiwania według filtrów. Od rodzaju rynku, ilość pokoi, piętro, lokalizacja i wiele innych. Do tego rynek wtórny i pierwotny. Z resztą sami sprawdźcie.

Re: wybór nieruchomości

: 01 maja 2021, 23:37
autor: tuśka32
Bardzo dziękuję za namiar na Dobry Adres. Jestem pod wrażeniem ilości ofert jakie tutaj są. Teraz mam wolne to sobie na spokojnie przejrzę, bo to trochę czasu zajmie przy tylu ogłoszeniach. Jeszcze nie jestem zdecydowana czy rynek pierwotny czy wtórny. To jak wybiorę sobie oferty, które mi się spodobają, to wtedy zdecyduję.

Re: wybór nieruchomości

: 04 maja 2021, 19:01
autor: Jadźka
Jak najbardziej zakup nieruchomości jest na pewno czymś miłym, ale u mnie sytuacja była wręcz odwrotna i musiałam jak najszybciej moje mieszkanie sprzedać. Wtedy zgłosiłam się do firmy http://transakcja24h.pl/ która bez najmniejszego problemu moje mieszkanie po prostu skupiła.

Re: wybór nieruchomości

: 07 maja 2021, 19:00
autor: Błażej
Ja od samego początku chciałem mieszkać w mieszkaniu i udało mi się ten plan zrealizować. Niestety plany mi się mocno zmieniły i jakiś czas temu również sprzedać moje mieszkanie. Wtedy zgłosiłem się do firmy http://kasa-za-m.pl/ która bez problemu skupiła moje mieszkanie.

Re: wybór nieruchomości

: 16 maja 2021, 17:42
autor: zośka
Wybór nieruchomości to zawsze jest ważna i odpowiedzialna decyzja. Nie tylko kiedy kupujemy mieszkanie dla siebie, ale jeśli na przykład decydujemy się na inwestowanie w nieruchomości. Z resztą nie tylko sam wybór, ale wiele innych czynników decydujących o opłacalności inwestycji. Jak tak czytam różne artykuły to na inwestowaniu w nieruchomości można całkiem nieźle zarobić. Oczywiście najlepiej odbyć jakiś profesjonalny kurs z obrotu nieruchomościami . Bez takiego teoretycznego przygotowania może być o wiele trudniej.

Re: wybór nieruchomości

: 18 maja 2021, 9:54
autor: Kłak3
Wszystko zależy czego się szuka i czego się oczekuje. No i oczywiście jaki się ma budżet bo to jest równie ważne. Ja na https://modehpolmo.pl/ znalazłem bardzo fajne mieszkania w Szczecinie, podoba mi się też ich lokalizacja, naprawdę do wszystkiego blisko

Re: wybór nieruchomości

: 24 maja 2021, 10:54
autor: marek
Ja wolę mieszkania bezpośrednio od dewelopera, takie na nowym, bardzo ładnym nowoczesnym osiedlu jakie teraz na Mokotowie Atal buduje. Bardzo spodobała mi się ta lokalizacja bo jest blisko centrum ale osiedle jest otoczone zielenią i blisko stąd do terenów zielonych nad Wisłą

Re: wybór nieruchomości

: 28 maja 2021, 13:03
autor: Zamekć
Wybór nieruchomości jest bardzo duży. Dlatego też niekiedy jest nam ciężko zdecydować się ma coś konkretnego. Ale ja bardziej zastanawiam się nad tym czy można w jakiś sposób pozbyć się udziałów w danej nieruchomości? Bo z tego co wiem to nie jest to takie proste. Więc szperałam w internecie i dowiedziałam się, że jest takie coś jak skup udziałów w nieruchomościach Dlatego też poczytam na ten temat.