Strona 1 z 1

Studnia

: 01 maja 2021, 10:51
autor: sótto
W sumie może warto założyć studnię? Jest to na pewno ekologiczne rozwiązanie, a dzięki temu, że odwiedzisz sklep Watermark, to wszystko, czego potrzebujesz do studni tam znajdziesz. Nie chcę nikogo w ogóle do niczego nakłaniać, ale wydaje mi się, że nie jest to takie problematyczne. A może pomóc w codziennym życiu.

Re: Studnia

: 26 maja 2021, 15:06
autor: Każeł
Jak dla mnie dość ważną kwestią jest na pewno sama budowa studni, ale pamiętajmy także jeszcze o tym, iż należy mieć dodatkowy osprzęt jak np. hydrofor. Dla mnie dość istotne kwestie napisano w https://twojdom24.pl/jaka-pompe-wybrac-do-hydroforu/ i jestem wręcz przekonany, że dobra pompa do hydroforu to podstawa.

Re: Studnia

: 29 maja 2021, 13:51
autor: Wójek
Kiedy decydujemy się na budowę studni głębinowej to jestem zdania, że warto jest zrobić to raz i porządnie. W takiej sytuacji pamiętajmy także o niezbędnych urządzeniach do obsługi naszej studni. Polecam na pewno każdemu sprawdzone zestawy głębinowe https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-glebinowe z których ja również korzystam.

Re: Studnia

: 08 cze 2021, 10:10
autor: lmł
Też mamy studnię, chcieliśmy ja zrobić jak tylko zdecydowaliśmy się na zamieszkanie w domu, na własnej działce. Studnię mamy z firmy Zinplast https://zinplast.pl/produkty/studnie/ z Wolbromu, tego typu produkty są wykonane są z polietylenu. Są odporne na ścieranie, elastyczne i mają wysoką wytrzymałością mechaniczną. Studnia spełnia wszystkie normy, jest szczelna, łatwa w montażu, działa niezawodnie. Cenowo wychodzi korzystnie, firma z nami ustaliła wszystkie wymiary, technologie wykonania i wyposażenie studni. Szczerze ich polecam.

Re: Studnia

: 17 cze 2021, 18:43
autor: Ziżko
Z całą pewnością gdy mamy własną studnię to moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie na lata. Od razu każdego zachęcam do kupienia dobrej pompy głębinowej z https://www.dostudni.pl/pompy-glebinowe,c1.html gdyż jest to bardzo ważny element. W sumie ja korzystam dokładniej z pompy https://www.dostudni.pl/pompa-glebinowa ... d1350.html i jestem z niej bardzo zadowolony.

Re: Studnia

: 23 lip 2021, 18:18
autor: Mąka
Kiedy zależy nam na dobrze pracującej studni głębinowej to ja jestem zdania, że w głównej mierze powinniśmy postawić również na właściwą pompę głębinową. Ja jestem zdania, ze bardzo dobrze opisano w artykule https://123budujemy.pl/dobor-pompy-gleb ... ac-pomocy/ to w jaki sposób właśnie warto jest wybrać właściwą pompę głębinową.

Re: Studnia

: 24 wrz 2021, 17:40
autor: Bażant
Jak najbardziej sama studnia jest niezwykle dobrym rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że jest dobrze zbudowana. Polecam od razu każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://www.zielonanews.pl/pompa-glebin ... rac-72685/ gdyż tak naprawdę sam wybór dobrej pompy głębinowej jest czymś bardzo ważnym.

Re: Studnia

: 06 paź 2021, 22:59
autor: kariś88
sótto pisze: ↑01 maja 2021, 10:51 W sumie może warto założyć studnię? Jest to na pewno ekologiczne rozwiązanie, a dzięki temu, że odwiedzisz sklep Watermark, to wszystko, czego potrzebujesz .... tam znajdziesz. Nie chcę nikogo w ogóle do niczego nakłaniać, ale wydaje mi się, że nie jest to takie problematyczne. A może pomóc w codziennym życiu.
Chętnie zerknę

___
https://c-tronic.pl/

Re: Studnia

: 11 paź 2021, 12:28
autor: dzięcioł300
sótto pisze: ↑01 maja 2021, 10:51 W sumie może warto założyć studnię? Jest to na pewno ekologiczne rozwiązanie, a dzięki temu, że odwiedzisz sklep Watermark, to wszystko, czego potrzebujesz tam znajdziesz. Nie chcę nikogo w ogóle do niczego nakłaniać, ale wydaje mi się, że nie jest to takie problematyczne. A może pomóc w codziennym życiu.
Macie studnię?

Re: Studnia

: 18 paź 2021, 15:05
autor: kłaralnicki
Ja mam u siebie studnie i mogę powiedzieć, że warto do tego zadania ściągnąć sprawdzonych fachowców. U mnie sprawą zajęła się firma Ogrody od A do Z i spisali się wzorowo. Odwiert wykonany według standardów i doradzili jeśli chodzi o codzienne użytkowanie w praktyce. Doceniam profesjonalne i kompleksowe podejście.

Re: Studnia

: 25 paź 2021, 16:07
autor: Jagoda23
Kopał ktoś z was ostatnio może studnie w Bielsku-Białej lub okolicy? Szukam firmy, która wykonuje studnie bielsko. Na razie najlepszą ofertę zaproponowała mi firma Hydroodwierty z Bielska. Patrząc na ich opinię to raczej zdecyduję się na ich ofertę, cena za metr studni również wydaje się w porządku.