Strona 1 z 1

Meble lakierowane?

: 25 maja 2021, 4:20
autor: Lucyna1971
Hejka :)
Podobają się wam meble lakierowane? Muszę przyznać, że mnie bardzo i uważam, że są o wiele bardziej wytrzymałe. Dlatego właśnie nie miałam wątpliwości, kiedy jakiś czas temu je zamawiałam. Porządna jakość i funkcjonalność wyposażenia to coś, co liczy się dla mnie najbardziej, a dla was?

Re: Meble lakierowane?

: 13 lip 2021, 16:58
autor: trimń
Ogólnie meble lakierowane i szkło lakierowane to super sprawa. Nasze meble zawierają szkło lakierowane Sati, od producenta Colorimo, które nadaje im niesamowitego uroku. Meble z ich szkłem wyglądają świetnie, bardzo elegancko. Sati szczególnie nam się spodobało, bo daje efekt satyny/matu, a refleksy świetlne są na nim niewidoczne. Cenowo wyszło korzystnie, a producenta mogę wam szczerze polecić, bo ich produkty są bardzo wysokiej jakości.

Re: Meble lakierowane?

: 24 sie 2021, 13:10
autor: rótkowska
Myślę, że lakierowanie trzeba pozostawić zaufanym specjalistom. Na moje zlecenie zajęli się tym https://www.lamin.pl/oferta/uslugi-lakierowania , którzy do tematu podeszli w sposób bardzo fachowy i należyty. Taka jakość robi ogromne wrażenie a do tego pozwala na większą trwałość. Wszystko to świetnie wygląda!