Strona 1 z 1

Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 28 cze 2019, 23:42
autor: mycha
Jak mam udowodnić , że 5 lat temu płaciłam czynsz regularnie ? Miasto mi przysłało wezwanie do zapłaty za mieszkanie, gdzie 4 lata temu mieszkałam. Zawsze w terminie regulowałam wszystko to chyba jakiś błąd, ale kazali mi przedstawić potwierdzenie wpłaty a ja nie mam. Nie chcę jeszcze raz spłacać tego co już zapłaciłam. Co ja mam zrobić? Nie da się z nimi dogadać...

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 11 lip 2019, 20:56
autor: bero
A to się nie przedawniło? Ty się lepiej udaj do prawnika , bo będziesz płacić nie swoje długi. Mi też kiedyś kazali płacić jak już zapłaciłem. Byłem już pod murem, ale poszedłem do kancelarii Klisz i Wspólnicy i udało się to załatwić. Oni są w Wrocławia. Moje było przedawnione i nic nie musiałam płaci, ani też szukać potwierdzeń zapłaty. Dogadać się z nimi to nawet nie ma szans. Nie liczy na to zupełnie.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 15 paź 2019, 1:57
autor: malaaa9899
Ja zastanawiam się, czy na takim etapie windykacji będzie mi w stanie pomóc kancelaria https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ? Może korzystaliście już z ich usług w sprawach ochrony majątku? Zastanawiam się, co może być dla mnie najlepsze i z czego najbardziej warto sobie skorzystać.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 25 lis 2019, 11:58
autor: elfik12
Na szczęście człowiek takich problemów nie ma. Ale osobiście chciałabym mieć nareszcie swoje własne mieszkanie. Nie musi być jakieś bardzo duże. Te co przeglądałam z oferty https://vantage-sa.pl/male-mieszkania-i ... wroclawiu/ są idealne pod względem metrażu dla mnie. Do 40 metrów kw. w sam raz. No i właśnie na takim od dewelopera mi zależy, po prostu chcę mieć nowe. Myślę, że zdecyduję się na jedno z tych mieszkań.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 31 gru 2019, 13:48
autor: Andrzej1
Lepiej uregulować to w miarę możliwości szybko. Z odzyskiwaniem długów jest różnie. Jeśli przytrafi się Wam sytuacja, w której musicie dogadywać się z takimi firmami jak https://www.straetus.pl/o-nas-straetus/ to jeszcze nie jest źle. Gorzej, jeśli traficie na kogoś, kto nie chce się dogadać.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 15 sty 2020, 22:41
autor: Hubert78
Jeśli chodzi o długi, to pamiętajcie by ich nie olewać, ponieważ w skrajnych przypadkach można nawet za to trafić do więzienia. W każdym razie najgorsze jest to, że zadłużając się, możemy mieć potem problemy z kredytem na mieszkanie czy gotówkowym. Dlatego polecam przeczytać ciekawy artykuł o tym jak samodzielnie wyczyścić BIK https://www.resinet.pl/aktualnosci/jak- ... c-bik.html.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 13 kwie 2020, 18:22
autor: zenka
Mając problemy z płatnościami zobowiązań nie ma na co czekać, trzeba działać im szybciej, tym lepiej. Skontaktuj się z kancelarią lexa, na kancelarialexa.pl masz namiar i formularz kontaktowy. Pomagają od 10 lat, skuteczni i chętni, z wiedza i doświadczeniem.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 21 wrz 2020, 17:14
autor: Ruddzia
Windykacja należności to nic przyjemnego, no ale trzeba temu sprostać jakoś. Tu najczęściej stawia się na pomoc firm windykacyjnych. Jeżeli takiej pomocy będziecie potrzebować to sprawdźcie sobie firmę http://sterrn.pl i ich usługi

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 16 lis 2020, 12:17
autor: Giula
Trzeba jakoś z tego wybrnąć, ale też tak żeby zrobić to z głową. Może skontaktujcie się z prawnikiem? Tu na stronie http://pozwaniprzezfundusz.pl znajdziecie pomoc gdy waszą sprawę przejął już Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 24 maja 2021, 20:51
autor: Łukasz
Czy interesujecie sie długiem publicznym Polski? Ja ostatnio zaczołem sie interesowac tym tematem i jestem przerażony https://www.tygodnikprzeglad.pl/skad-bi ... publiczny/ Zarządzanie finansami to skomplikowany proces, który uwzględnia jednak nie tylko środki znajdujące się bezpośrednio w budżecie, ale również możliwość zadłużania się. W podobny sposób prezentuje się to również w przypadku państw.

Re: Dług za czynsz mieszkanie komunalne

: 29 maja 2021, 18:00
autor: hosśik2
Ciekawe mieszkanie w miastach takich jak Warszawa czy Poznań cie interesują? To polecam firmę HOSSA.. Wszystkie oferty mieszkaniowe wyróżniają się tym że możemy wybrać sobie w jaki sposób chcemy wykończenie mieszkania. https://www.hossa.gda.pl/ zobaczcie koniecznie niespotykane w innych miejscach projekty ich architektów charakteryzują się również funkcjonalnością.