Strona 1 z 1

wybór grzejnika

: 23 cze 2021, 12:52
autor: dorota30
Mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc bo liczę na poradę ponieważ nie wiem jakie "grzejniki" warto kupić. Widziałam na stronie https://merxu.com/pl/c/grzejniki-i-akce ... 96b408e71/ bardzo faje egzemplarze i do tego w dobrej cenie. Myślę, że warto kupić. Macie może jeszcze inne propozycje?

Re: wybór grzejnika

: 24 lip 2021, 20:39
autor: pitaja
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://markon.waw.pl/hydrofory-warszawa/

Re: wybór grzejnika

: 18 paź 2021, 21:15
autor: instalmat
Sensownym wyborem będą też takie grzejniki panelowe - https://kociolcenowy.pl/116-grzejniki-panelowe-purmo to klasyka która zawsze się sprawdza. Taki grzejnik to bezproblemowe używanie i dobre oddawanie ciepła, dla centralnego ogrzewania - ale nie tylko, z piecem też doskonale sobie poradzą, nie ma nic lepszego. Wygodne podłączenie boczne, czyni jest bardzo uniwersalnymi.

Re: wybór grzejnika

: 29 lis 2021, 20:27
autor: malkolm
Grzejniki mogą być różne, nie tylko zwykłe, klasyczne, ale i dekoracyjne. Może warto się za takimi rozejrzeć? Stanowią wtedy też ozdobę domu, nie mają tylko funkcji użytkowej. O grzejnikach klasycznych i dekoracyjnych poczytacie sobie w tym miejscu - https://www.zimno-cieplo.pl/artykul/grz ... onu-151947 Nie dość, że przeczytacie artykuł to jeszcze możecie na tym portalu znaleźć namiar na firmy oferujące grzejniki i specjalistów od ogrzewania, wentylacji i materiałów opałowych w całej Polsce.