Strona 1 z 1

meble na wymiar.

: 04 lip 2021, 22:51
autor: marekę
Jak w tytule - chodzi mi o meble na wymiar. Macie może takie meble w swoich domach? I jakie macie opinie o nich - czy lepiej kupowac meble w salonach meblowych czy jednak zamawiać u fachowców meble na wymiar, czy rzeczywiście są one lepszej jakości? I czy droższe? A jak tak to warto płacić więcej czy jednak sie nie opłaca?

Re: meble na wymiar.

: 06 lip 2021, 0:53
autor: żirkoś
Oj tak, pełna zgoda, ja tez jestem zdania, że nie ma jak meble na wymiar, my zamawialiśmy u stolarza i wyszło to super, także polecam wszystkim! Jesli macie jakichs poleconych przez znajomych stolarzy to juz szczegolnie fajnie, takie namiary sprawdzone zawsze są najlepsze.

Re: meble na wymiar.

: 20 lip 2021, 18:54
autor: rótek
Czas się pochwalić! Tego typu meble na dobre zagościły i w naszym nowym domu. Dobrze stawiać na mebelki realizowane bezpośrednio przez producenta, dzięki czemu nasze wnętrze będzie się prezentowało w sposób designerski i całkowicie niezastąpiony. A także we wnętrzach warto wprowadzić nieco indywidualizmu.

Re: meble na wymiar.

: 20 lip 2021, 18:55
autor: rótek
Czas się pochwalić! Tego typu meble z oferty https://mtm-ld.pl/oferta/ na dobre zagościły i w naszym nowym domu. Dobrze stawiać na mebelki realizowane bezpośrednio przez producenta, dzięki czemu nasze wnętrze będzie się prezentowało w sposób designerski i całkowicie niezastąpiony. A także we wnętrzach warto wprowadzić nieco indywidualizmu.

Re: meble na wymiar.

: 26 lip 2021, 10:34
autor: syśka
Nie zawsze meble na wymiar są potrzebne, czasem warto jest dobrze poszukać :) Ja na przykład bardzo sobie cenię to miejsce - https://meblealmer.pl/, a też chciałam już zamawiać meble na wymiar. Z tym jest zawsze dużo problemu i dłuższy czas oczekiwania, a tutaj jest wszystko niemal od ręki :)

Re: meble na wymiar.

: 12 sie 2021, 8:41
autor: rótkowska
Kłopot z meblami na wymiar mam już rozwiązany, całe szczęście! Za ich realizację odpowiadają https://www.meblesosnowe.eu/Oferta , przez co w naszych wnętrzach zagościły eleganckie, drewniane meble z sosny. Prezentuje się to bardzo elegancko! Kapitalny wybór po rozsądnej cenie, także koniecznie się zainteresuj tą ofertą.