Strona 1 z 1

Architektura miejska

: 09 lip 2019, 14:46
autor: anula
Nie wiem czy wiecie, alee sprzedażą ławek, donic, koszy na śmieci i innych elementów architektury miejskiej zajmuje się firma https://konarch.pl/ Mają szeroką ofertę, a do tego oferują produkty o nowoczesnym designie - na pewno coś wam wpadnie w oko. Co najważniejsze, wszystko jest wysokiej jakości, więc nie musicie martwić się o to, że po roku czy dwóch, dane rzeczy nie będą nadawały się już do użytku.

Re: Architektura miejska

: 24 lip 2019, 9:20
autor: paskan
Ostatnio przejazdem byłem w Katowicach i widziałem jak kładziono w pewnym miejscu trawę metodą taką jak http://kraina-zieleni.pl/oferta/zaklada ... i-z-siewu/ i zacząłem się zastanawiać przy okazji czy u siebie warto korzystac z takich metod zakładania na ogródkach czy siac samemu? Ale samemu to pewnie nie bedize takiego fajnego efektu a mi bardo na tym zalezy;/

Re: Architektura miejska

: 17 gru 2019, 13:03
autor: soltar
Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się produkcją i dystrybucją elementów małej architektury miejskiej jest https://eko-asklepios.pl/ Jeżeli rozglądacie się za ławkami, koszami na śmieci, donicami, słupami itp. to polecam wam się z nimi skontaktować.